Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1126
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui sa oleks hunt, kas sa siis ei annaks sellist lubadust?
    Ei annaks.

    Comment

    • Ahv Kongost
      Bännitud
      • Nov 2013
      • 193

      #1127
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Mul on ajaga väga suured probleemid siin mängus. Tahaks öelda, et ärge mind võtke ja ehk saan homme abiks olla kuidagi, kui elus. Aga kui ühtegi paremat kandidaati küla ei leia, siis võtke mind. 1 kohustus vähem.

      Vabandan taaskord, et aktiivne ei saa olla. Pere/Töö/muud mured. Ilmselt täna enam aega foorumis pole olla.

      Kõike toredat.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1128
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        tupac

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1129
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          See, et kardaan, kellel imo pole strong clearimisajalugu, tugevalt külasi kaitses on imo väga hunditell ja palun ärge ignoge seda.
          kuule rahune maha. vaata eilseid poste ja hääletust ja mõtle korra peaga. kaitsesin "tugevalt" külasid? saad aru, et q_q lynch on kõige mõttetum day1 käik. karupoeg oli oma postide ja käitumise põhjal samuti küla. dnb oli tolleks hetkeks juba lockclear küla (srsly, ainult mulle tundub nii?).

          Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
          Tegelt tahaks selle dnbftw ikka välja võtta, eile juba enne hääletust käitus jube kahtlaselt. Q-q miskipärast clearis ära jälle
          kui ma ei eksi, siis dnb esimene mäng. loe tema esimese päeva postid üle ja vaata, kas kogenematu hunt teeks midagi sellist? postitab pilte, mõtleb välja jutte jne? ei tundu väga reaalne. väga väga külane minu jaoks, mis sest, et hääletas imelikult. kui ma hunte ei oska nii hästi otsida, siis väga obv küladest saan isegi mina aru. Emma nt samamoodi lockclear küla minu jaoks.

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Rahvavaenlane on täna agro peale seda kui eile tema vagur olemist hundiseks peeti, väga algajalik hundikäitumine tundub. Palun ärge seda ka ignoreerige, sest klapib sellega, et tal 1st game.
          +1

          eile tundus ranka hea hundikandidaat. täna pigem lükkaks küla peale, sest töötab "liiga palju". hundina vähe teistsugune mäng (olen olnud külarollis kui ranka oli hunt).

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1130
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            kes minus hetkel kahtlusi tekitab on wowa, kristjan, rahvavaenlane. esimesed kaks vaevalt koos hundid on. rahvavaenlane liiga vaikne.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1131
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Tupac Vaata postitust
              Pole väga aega mängida olnud, sorry. Täna usun et olen palju aktiivsem ja postitan lõpuni välja. Lisaks üks kahtlane asi mis mulle eilsest silma jäi oli see, et 20:53 ütles qq et timz on hea mõrvakill. Selle peale vastasid sa niimodi

              Ehk sa arvasid et avicii on hunt, kuna teadsid et sa küla ja ootasid et avicii hundina välja läheb. Teine võimalus, et te olete mõlemad timz-iga hundid.
              Miks me üldse siis tabeleid koostame kui võtame randomi? See oli mu point. Teiseks ei olnud ma ka rollidega päris kursis. Loe QQ järgmine post läbi, kus ta selgitab, et mis oli plaan: organiseerida peek + killid. Täna on meil sama asi vaja teha, lisaks paaride kill.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1132
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Kardaan ütle kui teemas oled.
                olin teemas juba 20min tagasi. läheb natukene aega, et kõike läbi lugeda.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1133
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  kes minus hetkel kahtlusi tekitab on wowa, kristjan, rahvavaenlane. esimesed kaks vaevalt koos hundid on. rahvavaenlane liiga vaikne.
                  miks?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1134
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    kellegil veel lambist kahtlusi mu kohta? Analüüsige natukenegi pls.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1135
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      olin teemas juba 20min tagasi. läheb natukene aega, et kõike läbi lugeda.
                      Kardaanirist, mainisid enne, et teed notepadi märkmeid. Viska nad scrn shot v mingil kujul teemasse.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1136
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                        Kas keegi mäletab muidu, kuidas Taavi enda viimases mängus ( see vist oli enne suve ) ära readiti day1 hundina? Kuidagi väga lihtsalt käis see.
                        kui me mõtleme samat mängu, siis taavi ei olnud too kord esimestest postitajatest. muidugi q_q readi, et "postitas esimeste hulgas, ju on küla) pimesi ei tahaks uskuda.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1137
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Kardaanirist, mainisid enne, et teed notepadi märkmeid. Viska nad scrn shot v mingil kujul teemasse.
                          post 1129. copy-paste endale notepadi ja saad samasuguse faili nagu minul mõni hetk tagasi oli.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1138
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ahv kongost, palju sa oled teemat läbi lugenud?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1139
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ma teeks nii. Laasi ei võta mingil juhul. Organiseerime sinna peeki, kui ta kahtlane on.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1140
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Pigem külad:

                                maxi
                                bwg
                                ranka
                                wowa
                                klaas
                                timz 100% lock
                                kardaan
                                pilme (temast ei räägi)

                                Hundised

                                char
                                ahv
                                tupac

                                Kui saunas käidud vaatan edasi.

                                Comment

                                Working...