Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Emma
    Grinder
    • Mar 2013
    • 529

    #1876
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Mina ei julge väga enam vaielda, kuna dnb-ga panin nii metsa (sorri ka), kui see nüüd legit on, ja ma usun et on. Aga tupac praegu küll mu silmis ei cleari end selle jutuga. Ilmselt küll hüppan oma lemmikute laasi ja IamAllini rongile lõpuks.

    Comment

    • Tupac
      Julm Donk
      • Oct 2013
      • 46

      #1877
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      päris huvitav on see, et sa täna siis pole tahtnud kristjani peale üldse häält panna, eile olid küll nii veendunud et kui eye läheb külana, siis peab kristjanit välja hääletama. Nüüd sihid mind ja yolpat

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #1878
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Eino miks nüüd mina tanki lähen?

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1879
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Tupac Vaata postitust
          päris huvitav on see, et sa täna siis pole tahtnud kristjani peale üldse häält panna, eile olid küll nii veendunud et kui eye läheb külana, siis peab kristjanit välja hääletama. Nüüd sihid mind ja yolpat
          ma ei saa aru, kas sa trollid või oled tõesti nii rumal.

          Comment

          • Tupac
            Julm Donk
            • Oct 2013
            • 46

            #1880
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            ma ei saa aru, kas sa trollid või oled tõesti nii rumal.
            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            küla, mida te teete? tahate eyestabberit lynchida ja klaasi mitte tappa kui eyestabber külaks osutub? ainuke põhjus, miks ma eyestabberit lynchiks (peale afk olemise) ongi, et laasis selgust saada. kui eyestabber on küla, siis on laas ju 100% kill? kui eyestabber hunt, siis laas cleared ja öökill on näiteks pilme?
            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            KÜLA MÕRVAR!


            kui eyestabber on KÜLA, siis tapa öösel kristjan! kui eyestabber on HUNT, siis võta pilme (kui elab modkilli üle). kui pilme modkilled, siis tupac või keegi muu!
            ja täna sa pole laasi kordagi maininud kuigi jäi öökillis ellu...

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1881
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              facepalm.jpg

              mine loe postitus 1862 uuesti üle.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #1882
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                hea post. ei cleari sind külaks (ja arvestades, mis kelbast sa d2 tootsid, siis miski väga ei saagi), aga yolpa tundub selles valguses parem kandidaat.
                tupaci viimane post oli jah suht norm. oot aga 4 hunti peab olema...


                laas siis? pidi ju olema, et kui eyestabber on küla, siis laas hunt??

                Char
                kardaanirist
                Dnbftw
                eluvend
                emma
                IamAllin
                Tupac
                timz0333
                ranka

                KristjanLaas
                yolpa


                2 hunti peab veel olema

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #1883
                  Vote Count 1832 to 1882

                  Hääled seisuga post 1832 kuni 1882
                  Öö saabub 05:00:58 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  1 yolpa KristjanLaas (8)
                  1 Tupac Emma (14)
                  1 Char Dnbftw (8)
                  1 Dnbftw Char (3)
                  7 ei ole hääletanud yolpa (1), Tupac (5), timz0333 (0), ranka (0), kardaanirist (7), IamAllin (0), eluvend (0)

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #1884
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ühinen Laasiga yolpa rongi peal, juba day1 tundus liialt neutraalne minu jaoks, soovides läbi selle mitte agrohunti endas paljastada. Läheb raskeks kui tõesti osutub külaks, kuid selle info põhjal, mis kättesaadav ristiks mina ta kindlalt hundiks.

                    Keegi kuskil mainis, et küladel ka öökill vms. Tupac/timz0333 tunduvad sinna parimad kandidaadid olevat. Eelistaks pigem Tupacit, eks siis homme hommikul oleme targemad ja otsustame nv ära, kes hundised on. Kahtlustan päris mitut kuid hetkel ei hakka neid avaldama, las lesivad õndsas rahus veel.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1885
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      issand jumal. kas ma olen ainuke, kes siin peaga mõtleb? ma ei tahtnud seda kirjutada, sest hundid loevad ka seda teemat, aga tundub, et siin päris mitmed on clueless.

                      kristjan on küla mõrvar. ükskõik, mis teine mõrvar oleks ära söönud kristjani. ära söödi aga ahv, kelle peale kristjan enne minekut pani hääle lukku. kristjan VÕIB olla ka KT nagu ta ennast esitleb (kõik peekid on küll väga safe ja samasuguse küla listi oskaks mina ka panna isegi kui ma KT ei oleks), aga in my book on ta küla mõrvar (EHK SIIS KÜLAELANIK). ta teab, et öösel süüakse ta ära (va kui hundid on väga rumalad ja otsivad mõrvarit mujalt) ja ta proovis KT claimiga ennast veel kindlamaks targetiks teha, et õigele külatargale päeva võrra aega juurde osta.

                      seriously olen mina ainus kes näeb antud olukorda niimoodi?

                      Comment

                      • Emma
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 529

                        #1886
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        tupaci viimane post oli jah suht norm. oot aga 4 hunti peab olema...


                        laas siis? pidi ju olema, et kui eyestabber on küla, siis laas hunt??

                        Char
                        kardaanirist
                        Dnbftw
                        eluvend
                        emma
                        IamAllin
                        Tupac
                        timz0333
                        ranka

                        KristjanLaas
                        yolpa


                        2 hunti peab veel olema
                        Dafuq et sa ei usu siis laasi? Tell me more

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1887
                          Re: Vote Count 1832 to 1882

                          võibolla ma eksin ja mina olen see rumal inimene siin, aga kui ma nägin, et öösel söödi ahv (keda laas hääletas) ja mitte kristjan, siis minu jaoks oli obvious, et kristjan ongi küla mõrvar ja automaatselt läks minu listis roheliseks.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #1888
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            külad, palun mõelge eilse õhtu ja öine käik läbi ja öelge, kas ma leveldan ennast üle kui panen kristjani külamõrvariks? tegelikult ongi ikka lihtlabane hunt (peekid on küll väga safed, mis tekitab veits kahtlust).

                            Comment

                            • Emma
                              Grinder
                              • Mar 2013
                              • 529

                              #1889
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              külad, palun mõelge eilse õhtu ja öine käik läbi ja öelge, kas ma leveldan ennast üle kui panen kristjani külamõrvariks? tegelikult ongi ikka lihtlabane hunt (peekid on küll väga safed, mis tekitab veits kahtlust).
                              Ma mõtlen seda, et kui ta külamõrtsukas, siis miks hundid teda ei söönud. Muidu tulin ise ka selle mõtte peale, nagu eespool mainisin.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #1890
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                pigem on char hunt kuna laasi pressib nii hullult, ma olen seda d1-st rääkind, et laas küla

                                enda clearimisest suht lamp

                                Comment

                                Working...