Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Mina ei julge väga enam vaielda, kuna dnb-ga panin nii metsa (sorri ka), kui see nüüd legit on, ja ma usun et on. Aga tupac praegu küll mu silmis ei cleari end selle jutuga. Ilmselt küll hüppan oma lemmikute laasi ja IamAllini rongile lõpuks.
Mina ei julge väga enam vaielda, kuna dnb-ga panin nii metsa (sorri ka), kui see nüüd legit on, ja ma usun et on. Aga tupac praegu küll mu silmis ei cleari end selle jutuga. Ilmselt küll hüppan oma lemmikute laasi ja IamAllini rongile lõpuks.
Comment