Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1726
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    lisaks toon välja tupaci, sa ei vasta kordagi nendele kahele readile. siis soovitad eye rongilt maha tulla ning lähed eye peale tagasi.
    vaata asi toimus 2-3 minuti jooksul, kui kirjutasin ja quotesin poste kokku. ei ole siin kõrval aknas refreshimas topic, et saan up to date vastata sulle.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1727
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      vaata asi toimus 2-3 minuti jooksul, kui kirjutasin ja quotesin poste kokku. ei ole siin kõrval aknas refreshimas topic, et saan up to date vastata sulle.
      tupaci ja plime readid tõin välja hommikul. miks sa neid siis ei näinud? toona aktiivsust ei olnud.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #1728
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        char. miks sa invis ei ole ?
        miks ma peaks?

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Kui laas hunt ja pilme saab modkilled siis arvan mõrvar söö ära Emma/Tupac
        pigem tupac siis. vaata emma poste, pmst pole mingit infot seal, et ta võiks olla hunt


        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        Pigem külad nimekirja paneksin: eluvend, emma, kardaan, bwg, char.

        Veidikene maha jääb neist: tupac

        Kahtlased on: dnb, eyestabber, yolpa,

        Hundised: ranka, laas

        Infot pole: plime
        meeldib list. sama nagu mul pmst

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #1729
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          tupaci ja plime readid tõin välja hommikul. miks sa neid siis ei näinud? toona aktiivsust ei olnud.
          ma ausalt ei ole kõiki poste läbi lugenud. ma just üritasin kõikide inimeste individuaalsed postid läbi saada diagonaalselt ja tegin listi kokku.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1730
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            kui sul on hundisem klaas kui eye, siis miks eye? char, so list ei make sense. miks sa ei taha tupaci hääletada? kas eilne häältetõste tõesti ei lugenud midagi? miks sa ignoreerid seda?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1731
              Vote Count 1481 to 1730

              Hääled seisuga post 1481 kuni 1730
              Öö saabub 00:30:59 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              3 eyestabber Char (23), Emma (18), Tupac (5)
              2 Tupac ranka (27), Dnbftw (3)
              1 pilme10 timz0333 (18)
              1 eluvend taavi (9)
              1 KristjanLaas eyestabber (2)
              1 Emma yolpa (8)
              1 Dnbftw Ahv Kongost (18)
              1 Ahv Kongost KristjanLaas (28)
              1 unvote kardaanirist (16)
              3 ei ole hääletanud pilme10 (0), IamAllin (12), eluvend (15)
              1 Viga BlackWerewolfGenie (40)

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #1732
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Allin mis Kongo Ahvi kohta ütled
                Tema esimese päeva post nr 391 on suht kahtlane, selle põhjal võiks kahtlustada küll teda, samas kas hunt hakkaks seda plaani kohe nii aktiivselt maha tegema? Lisaks ütles ta day1, et klaas võiks olla hea öömõrvakill, mistõttu neid mõlemaid hundiks ei pistaks.

                Aga vaadates ta eilseid ja tänaseid poste, siis seal on külaseid ja hundiseid, ei oskagi teda kuhugile peale kahtlase panna hetkel.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1733
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  ma ausalt ei ole kõiki poste läbi lugenud. ma just üritasin kõikide inimeste individuaalsed postid läbi saada diagonaalselt ja tegin listi kokku.
                  ei näinud seda posti enne mu posti. mis garanteerib aususe? ma soovitan lugeda need postid läbi. need olid hommikul ja ma täna vähe post teinud. peaksid olema hõlpsasti leitavad.

                  cliffina (ei mäleta täpsel) oli tupaci hääl mujal. RV-l oli 6 häält, tupacil 5 häält. Ta tõstis oma hääle RV peale ja kohe tegi seda ka plime, kes oli jälle päeva AFK olnud.

                  tupacil ei oleks olnud mitte mingit põhjust RV peale häält tõsta. isegi kui ta eeldaks, et ta peal 2-voter, oleks ta võinud hääle tõsta külana minut-paar enne päeva lõppu. nii oleks eelnevalt hundid rohkem paanitsenud. aga miks ta tegi seda ca. 30 minutit enne lõppu. ajaliselt võin eksida, kuna ei mäleta täpseid daatumeid.

                  miskipärast ka plime tegi seda. see makeks sense, kui nad oleks paar, aga nad ei olnud.

                  Comment

                  • taavi
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 684

                    #1734
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    ahv

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #1735
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Jääme ikka eyestabberi peale, Maxi ütles et tema järgmine hunt. Mis siis, et WowAga pange pani , mina usun teda, kuna enamus inffi on tõele vastanud ja ka paljude mu arust külaste arvamusega ühtind.

                      Comment

                      • eluvend
                        Grinder
                        • Sep 2010
                        • 640

                        #1736
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        kui valik eyestabber või tupac, siis esimene. Tüüp ei vaevu isegi end kaitsma tulema. Tupac aga on mingi aktiivsuse üles võtnud, peale uimast esimest päeva

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1737
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          parandan: tupacil ei oleks olnud mitte mingit põhjust tõsta oma hääl RV-le, vähemalt mitte sellisel timeframel.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #1738
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Kurat täna neid piiripealseid vendi postidega ikka kuidagi väga palju

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #1739
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              üritan ka oma 5 posti ikka täis siis teha , et külale mitte sitta keerata. Sellesmõttes et ma ei näe isegi väga mõtet kaitsa ennast, sest kui täna ei lynchitagi, siis homme lähen nagunii kuna mõned siin kinnisilmi suruvad. Pigem võtab siis mu välja juba täna ja siis võtke homme lihtsalt laas ranka

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1740
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                                kui valik eyestabber või tupac, siis esimene. Tüüp ei vaevu isegi end kaitsma tulema. Tupac aga on mingi aktiivsuse üles võtnud, peale uimast esimest päeva
                                ma võtaks siis pigem laasi kui eye. mul ei ole eye kohta ühtegi readi ja usaldaks neid, kes on teinud tööd

                                Comment

                                Working...