Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
q_q hüpoteetiline olukord/küsimus sulle
1. mis olukorda oleks vaja, et sa minu day 1 cleariksid?
2. Kui sa oleks kardaanirist, mis rollis sa pigem karupoega kaitseksid ( post 336 - kas hundi/neutral/külana)
q_q hüpoteetiline olukord/küsimus sulle
1. mis olukorda oleks vaja, et sa minu day 1 cleariksid?
2. Kui sa oleks kardaanirist, mis rollis sa pigem karupoega kaitseksid ( post 336 - kas hundi/neutral/külana)
Comment