Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #346
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    q_q hüpoteetiline olukord/küsimus sulle

    1. mis olukorda oleks vaja, et sa minu day 1 cleariksid?

    2. Kui sa oleks kardaanirist, mis rollis sa pigem karupoega kaitseksid ( post 336 - kas hundi/neutral/külana)

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #347
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      Kui keegi pakub välja nii "geniaalse" idee ja seda pushib mitu korda ja loobub sellest tuimalt, kuna üks mängija on kindlalt väljas, mis mulje see jätab? Kõiki saab ju veenda ja läbirääkida. Variant oleks ka qq ümber täna kõis tõmmata ja homme siis maxi plaani järgida,eeldusel et homme keegi blokkima ei hakka. Kui hakkab, siis tõmbame tolle oksa.
      Aga kui keegi hakkab homme vigurdama?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #348
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        q_q hüpoteetiline olukord/küsimus sulle

        1. mis olukorda oleks vaja, et sa minu day 1 cleariksid?

        2. Kui sa oleks kardaanirist, mis rollis sa pigem karupoega kaitseksid ( post 336 - kas hundi/neutral/külana)
        Ei tea, ei viitsi eriti kummagile vastata.

        Ma kardaaniristi mitu mitu korda mislynchinud. ^_^

        Comment

        • poolakas
          Julm Donk
          • Sep 2009
          • 67

          #349
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          unlikely. karupoeg oli esimene, kes ütles, et Maxi plaan on kehv. hundina teeks nii?
          Argument jah, aga keegi pidi sellega välja tulema. Suht kohe tuli temalt ka post, et ootame q_q arvamuse ära. Siis ta tuligi ja pööras plaani täiesti tagurpidi. Nad on mõlemad head mängijad, mõni tagasihoidlikum hunt oleks siin väitluses nõrgaks jäänud ja insta hundi claimi saanud.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #350
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Kõik oksa!

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #351
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Kardaaniristi toon pigem külane praegu, v.a see esimene post.

              Mulle meeldiks kui kardaan oleks enne "yo" öelnud vms. ┐(´ー`)┌

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #352
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                ma ei oska midagi enam öelda..enne oli plaan..

                nüüd on täielik hämming terves topicus..


                1) kasutame maxi strati...

                1) sureb täna õhtul küla
                2) öösel süüakse küla ära
                3) meie mõrtsukas saab 2x hundi maha võtta

                kokkuvõttes sureb keskmiselt 1 hunt 1 küla

                2) ei kasuta maxi strati....

                1) loodame, et saame pihta 6le hundile 25st õhtul
                2) öösel süüakse ära küla.
                3) meie mõrtsukas loodab, et saab 6le hundile pihta 25st öösel.

                kokkuvõttes sureb keskmiselt 0,48 hunti 1,52 küla


                meie oddsid on 3 korda kehvemad kui me ei tee maxi strateegiat.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #353
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Char drop it.

                  Ma ei kasuta no matter what seda.

                  Niiet te ei saa ilma minuta teha seda.

                  Drop it!

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #354
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Char drop it.

                    Ma ei kasuta no matter what seda.

                    Niiet te ei saa ilma minuta teha seda.

                    Drop it!
                    ei no ma saan aru,et sa ei taha seda, aga vaata mu loogikat...tahad sa nii sittasid võimalusi külale?

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #355
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Taavi on lock küla, vaadake:

                      lenc teeb teema lahti 10:03.

                      Taavi postitab 10:14:



                      Nii, taavi pole väga hea hunt ja kuna tal hide* peal siis ma ei usu, et ta julgeks kohe tere tulla ütlema, sest keegi võib midagi küsida talt ja ta võib end sisse rääkida. (Varem 2x juhtunud nii, et taavi räägib ühe postiga sisse ennast pmslt)

                      * kuna tal hide peal siis ta saaks rahus lurkida ja ta ei peaks kohe tere ütlema tulema.
                      Et 1 vend on samal põhjusel lock küla, millel ma hundine phm? Naljakas veits

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #356
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas poolakas Vaata postitust
                        Argument jah, aga keegi pidi sellega välja tulema. Suht kohe tuli temalt ka post, et ootame q_q arvamuse ära. Siis ta tuligi ja pööras plaani täiesti tagurpidi. Nad on mõlemad head mängijad, mõni tagasihoidlikum hunt oleks siin väitluses nõrgaks jäänud ja insta hundi claimi saanud.
                        nagunii lendas mulle kohe mitu mängijat peale. by default on see väga oodatav. Seega hundina ma ei oleks seda kindlasti teinud vähemalt kohe. Kuna pean oma mõtet selle teema kohta siiski pädevamaks kui paljude teiste mõttekäiku, siis külana on targem aga selle üle arutada, sest sellisel kujul on deduktsioonist külale ka long term kasu.

                        mis puudutab q_q "ära ootamist", siis olen somewhat kursis q_q ajagraafikuga, ning ta usually on keskpäeva paiku afk. Samuti ta on strateegia teemal vast ka kõige tugevam.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #357
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Emma Vaata postitust
                          Et 1 vend on samal põhjusel lock küla, millel ma hundine phm? Naljakas veits
                          Taavi kohta mul readid!

                          Umbes sama pokkeris: LAG raiseb cbeti siis ei foldi tpwk samas kui suur suur nit raiseb siis insta fold.

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #358
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            ma ei oska midagi enam öelda..enne oli plaan..

                            nüüd on täielik hämming terves topicus..


                            1) kasutame maxi strati...

                            1) sureb täna õhtul küla
                            2) öösel süüakse küla ära
                            3) meie mõrtsukas saab 2x hundi maha võtta

                            kokkuvõttes sureb keskmiselt 1 hunt 1 küla

                            2) ei kasuta maxi strati....

                            1) loodame, et saame pihta 6le hundile 25st õhtul
                            2) öösel süüakse ära küla.
                            3) meie mõrtsukas loodab, et saab 6le hundile pihta 25st öösel.

                            kokkuvõttes sureb keskmiselt 0,48 hunti 1,52 küla


                            meie oddsid on 3 korda kehvemad kui me ei tee maxi strateegiat.
                            Maxi teooriaga võime kellegi kel küla jaoks kasulik roll kah lihtsalt maha lüüa..

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #359
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Anonüümne vihje postkasti andis teada, et Emma oli eile soetanud sellise asja: http://www.okidoki.ee/item/926038/

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #360
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Kurat Emma võib küla olla. ^_^

                                Või leveldas ära mind.

                                Comment

                                Working...