Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Kust võtad, et halb?
Isegi kui sa küla siis võib 5/6 hunte olla.
Ranka, sest olen piisavalt mängijaid clearinud.
Algselt postitas eyestabber
Vaata postitust
Isegi kui sa küla siis võib 5/6 hunte olla.
Ranka, sest olen piisavalt mängijaid clearinud.
Comment