Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #196
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kelle poolt neutraalsed mängivad? Rohkem ikka küla eks?
    Endi

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #197
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Antud puhul endi.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #198
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        mul 2 hundikandidaati hetkel..karupoeg, kes üritab mingi brainiaci mängida, kuigi parim plaan on välja käidud

        + taavi, kes ütleb, et max on hunt, sest tõi välja selle plaani. forreal, kutid üritavad mingit 4ndal levelil mängu mängida.




        mingi mäng oli sama teema..ärme võtame peekitud hunte välja vaid paneme lototroni külade vahel, et kes on 3. hunt. epic fail

        never ever ei tasu hunte kauem mängus hoida..pea maha ASAP.


        + külale..ärge laske ennast leveldada mingi mulaga, tõmmake endast järgmine lukku ja asi ants
        kuule mida sa tõmbled? Hinga sisse ja välja.

        1 mäng oli täpselt sama teema, kus sinu jaoks oli parim idee välja käidud ja õpetasid kõigile loogikat. Lõpus tuli välja, et sul ei olnud õigus.

        Praegu q_q ütles palju julgemalt, miks see plaan on sitt. Ühe ja sama põhjuse pärast tundub 1 vend sulle hunt, aga teine ei tundu.

        gl

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #199
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Endi
          ehk siis eesmärgitud mängijad?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #200
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            See on meil 25ne, tuleb v-v wagonid, hääled on laia, huj sa kusagilt 2x voteri leiad. Hea võimalus, et counterwagoneid üldse ei saa. Jutt, et 2x voter on d2, d3 outed on bs.
            D2 vast over exaggeration jah aga ausalt 2x voter pole eriline power role.

            Isegi kui vale mängija lynchime tänu 2x voterile siis see ei tähenda midagi 25eris -- tolle venna lynchime järgmine päev lihtsalt.

            Nkn ta saab ainult kahe vaguni vahel valida ja mõlemad vagunid on by default hundised. S.t cleared küla ei saa kunagi vaguniks nkn niiet vahet pole.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #201
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              kindlasti mitte. Char on koguaeg olnud ülitasakaalukas külana. Arvad, et praegu läheks minu peale lampi niimoodi külana?

              Eelmistes mängudes on fair amount of bullshiti olnud, kunagi ta ärritunud ei ole. Ja nüüd lendab minule peale üsnagi agressiivselt? Ei tundu tark käik, aga külana ta ei ole kunagi sellise tooniga olnud...
              point on selles, et maxi plaan super..saab kindlalt hundi kätte..

              iga mingi leveldamise jutt, et äkki peaks täna hoopis lototroniga võtma kellegi, kelle jutt natuke hundisena tundub, ajab tilti lihtsalt

              tõmba lukku ära nüüd järgmine vend.


              külale:

              mby on nii, et 2x hunti järel on täna veel üks hunt :D äkki sellepärast täna sellist vastupanu tehaksegi

              saab 2 hunti korraga kätte

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #202
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                kuule mida sa tõmbled? Hinga sisse ja välja.

                1 mäng oli täpselt sama teema, kus sinu jaoks oli parim idee välja käidud ja õpetasid kõigile loogikat. Lõpus tuli välja, et sul ei olnud õigus.

                Praegu q_q ütles palju julgemalt, miks see plaan on sitt. Ühe ja sama põhjuse pärast tundub 1 vend sulle hunt, aga teine ei tundu.

                gl
                Ta ju räägib, et qq on ka hunt

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #203
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Char: me ei tee nkn seda plaani. Drop it.

                  Me vahetame ühe küla 2x voteri vastu kelle me nkn lynchiks kunagi.

                  Võtame endalt võimaluse nt kolmanda öö mõrvar lynchida day1, mis on huge.

                  Jne jne. Me ei tee igal juhul seda.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #204
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    külale:

                    mby on nii, et 2x hunti järel on täna veel üks hunt :D äkki sellepärast täna sellist vastupanu tehaksegi

                    saab 2 hunti korraga kätte
                    Semiword

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #205
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      külale:

                      mby on nii, et 2x hunti järel on täna veel üks hunt :D äkki sellepärast täna sellist vastupanu tehaksegi

                      saab 2 hunti korraga kätte
                      Ta saab ju ise valida mängija kelle peale 21:00:55 hääle muudab! Küla ei jõua reageerida ja hundid saavad ise valida, kelle lynchivad.

                      Miks peaks 2x voter hundi peal häält hoidma?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #206
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        aga as played, qq seletas loogiliselt ja maxi plaan ei lähe käiku.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #207
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          ja Char.

                          Kuidas sa aru ei saa, et su välja toodud olukorradvõrreldes varasema mänguga on erinevad.

                          fakt on see, et 2x voteri tabab küla eniveis mingi hetk siin mängus. Ja seda prolly üsna varajases faasis. prolly on 3 päeval juba nimekirjade jälgimisel aru saada, kellega võib tegu olla.

                          Seega sorry, kui ma ei näe day 1 valuet selles, et kell 10 hommik raudpolt ilma aruteluta tekitada olukord, kus me tapame mängija, kes sureb nagunii varem või hiljem

                          Aga nagu ma hiljem ütlesin, siis BWG mõttelõng (mille peale keegi enne ei tulnud), et küla mõrvar saab kindla peale mineva öökilli, on hea.

                          Kuid samamoodi on ka nt q_q välja toodud punktid õiged.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #208
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Dunno ma minema. Andke tuld aviciile, Poolakale.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #209
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Karupoeg, char on lock küla onju.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #210
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                rollide kohta võin siin mängijatelt küsida või peaks pmima?

                                Comment

                                Working...