Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1546
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    eyestabber

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1547
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Tupac võiks täna kaduda. Olen nõus välja hääletama ka Ahv Kongost.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1548
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        omfg. miks võtta poolakas over tupac/ahv?? wtf.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Anyway tegelt tahaks teamworkida kuni veel saab, usaldad mu eyestabber readi?
        ei usaldaks. kui suudad mingid konkreetsed näited tuua, miks eyestabber hunt, siis vb. hetkel sinu "tunde" pealt ei tahaks hääletada.


        @ pilme, dnb ja emma. kas teil mingisugune huntide ja külade list on? kui nii, siis pange siia ka. kui ei ole, siis tehke. see käib eriti pilme kohta, sest eile tulid teemasse, ütlesid, et seedid informatsiooni ja kirjutad siis midagi, aga kõik, mis sa tegid oli hääl rahvavaenlase vastu ja vsjo. mis readid sul esimese kahe päevaga tekkisid?

        Comment

        • taavi
          Grinder
          • Oct 2008
          • 684

          #1549
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          eluvend

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1550
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Pilme liikus minu mäletamist mööda RV peale kui rong oli juba pikk ?
            Pigem hundi liigutus kui rong on juba ees ja siis hääl lisaks lükata.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1551
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              omfg. miks võtta poolakas over tupac/ahv?? wtf.



              ei usaldaks. kui suudad mingid konkreetsed näited tuua, miks eyestabber hunt, siis vb. hetkel sinu "tunde" pealt ei tahaks hääletada.


              @ pilme, dnb ja emma. kas teil mingisugune huntide ja külade list on? kui nii, siis pange siia ka. kui ei ole, siis tehke. see käib eriti pilme kohta, sest eile tulid teemasse, ütlesid, et seedid informatsiooni ja kirjutad siis midagi, aga kõik, mis sa tegid oli hääl rahvavaenlase vastu ja vsjo. mis readid sul esimese kahe päevaga tekkisid?
              Sinu arust siis eyestabber küla nagu ma aru saan?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1552
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Tegelt see mäng ongi nii feeli ja flow peal ja väga vähesed teevad major slipe.

                eluvend ka hea kandidaat

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #1553
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Päevast, loen ka kohe postid läbi.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1554
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Sinu arust siis eyestabber küla nagu ma aru saan?
                    ei julge clearida ja vist kirjutasin ka eile, et ei oska teda ei küla ega huntide alla liigutada. küll aga näen ma hetkel paremaid hundikandidaate. hetkel oled sina ainuke inimene, kes on midagi "imelikku" tema käitumises leidnud. ei taha ainult selle pealt hääletada.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #1555
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Ma lasen töö kõrvalt seda mängu ja hetkel pole aega liste teha. Eespool midagi mainisin, kes on kes mu arust hundid ja külad. Eyestabberi rongi peale olen ka valmis minema

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1556
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Emma Vaata postitust
                        Ranka võib olla hunt aga ei pruugi. Sellepärast, et mulle arusaamatul põhjusel üritas mingit paanikat külvata enne hääletuse lõppu.
                        Ahv pigem hunt, sest hullult valib nagu, mida öelda ja ennast külana näidata, aga pigem puikleb küsimusele vastamisest kõrvale sellega.
                        Kristjan mu arust küla või siis väga kaval hunt.
                        Eluvend hunt umbes samal põhjusel, miks ahv.
                        Algselt postitas Emma Vaata postitust
                        A kõige kindlam hunt timz selle posti põhjal imo

                        ehk siis eyestabber pole sinu hundi listis, aga oled nõus tema rongi peale minema?

                        Comment

                        • Tupac
                          Julm Donk
                          • Oct 2013
                          • 46

                          #1557
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                          mulle tundub, et ranka pole hunt, hundised KristjanLaas, rahvavaenlane on rankat hääletanud.
                          Ma ei saa aru miks enamus arvavad jälle, et mina hunt. See juba näitab, et ma olin rahvavaenlase vastu, rahvavaenlase esimene post oli ka, kus ta kohe hääletas mind hakates mingit visahinge teooriat sisse tooma. Kuidas üldse te arvate, et eile 2 hunti saavad mõlemad enamus hääli?? kus on hundid, kes neid kaitsema peaks? Keegi pole veel seni mind clearinud selles mängus v.a qq kes suri kohe esimene päev külana, mulle on koguaeg tundunud et eyestabber üks huntitest ja laas, kes on clearim küla, tänu rv hundina suremisele tahtis ka varem teda hääletada. Igatahes täna ma võibolla enam postitada ei saa, nii et loodan et te ei jäta hääli minu peale.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #1558
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Pilme liikus minu mäletamist mööda RV peale kui rong oli juba pikk ?
                            Pigem hundi liigutus kui rong on juba ees ja siis hääl lisaks lükata.
                            Ega sa ise ka ei tahtnud ju RV hääletada? Vahepeal üritad ära juhtida tema pealt tuld, et polem õtet võütta ja las olla parem KT peek, lisaks küsid hiljem, kas RV on wild guess. Post 1429 tahad Tupaci rongi liikuma panna ja ärgitad laasi ka, kuigi olid just öelnud Tupacile, et ta paneks RV.

                            Miskipärast jätad üpriski hundise mulje.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #1559
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Klaasiga mõlemad olete hundised, aga ei usu, et mõlemad koos, pigem üks teist.

                              Comment

                              • Emma
                                Grinder
                                • Mar 2013
                                • 529

                                #1560
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                ehk siis eyestabber pole sinu hundi listis, aga oled nõus tema rongi peale minema?
                                Vastasin eespool nende kohta, kelle kohta bwg küsis. Seepärast tahtsingi hundi/küka ratiot teada, et liiga paljusid hundiks ei paneks. Eyestabberi puhul usaldan autoriteeti, nii et valmis häält muutma, kui timzi keegi maha ei taha võtta

                                Comment

                                Working...