Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1381
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Mida sa pendeldada nendele kes sind hääletavad koguaeg?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1382
      Vote Count 844 to 1381

      Hääled seisuga post 844 kuni 1381
      Öö saabub 00:30:58 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      5 rahvavaenlane eluvend (13), kardaanirist (16), poolakas (23), Maxi (9), Emma (15)
      4 Ahv Kongost BlackWerewolfGenie (61), IamAllin (5), WowAwiAA (79), eyestabber (25)
      3 Tupac taavi (6), timz0333 (39), KristjanLaas (59)
      2 KristjanLaas Dnbftw (5), rahvavaenlane (15)
      1 taavi Ahv Kongost (11)
      1 timz0333 Tupac (14)
      3 ei ole hääletanud yolpa (13), pilme10 (4), Char (10)
      1 Viga ranka (107)

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1383
        Vote Count 844 to 1382

        Hääled seisuga post 844 kuni 1382
        Öö saabub 00:30:14 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        5 Ahv Kongost ranka (107), BlackWerewolfGenie (61), IamAllin (5), WowAwiAA (79), eyestabber (25)
        5 rahvavaenlane eluvend (13), kardaanirist (16), poolakas (23), Maxi (9), Emma (15)
        3 Tupac taavi (6), timz0333 (39), KristjanLaas (59)
        2 KristjanLaas Dnbftw (5), rahvavaenlane (15)
        1 taavi Ahv Kongost (11)
        1 timz0333 Tupac (14)
        3 ei ole hääletanud yolpa (13), pilme10 (4), Char (10)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1384
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Tupac Vaata postitust
          mul on hea idee, hääletame kõik timz, kes super hundine, ja kui ma panen valesti siis küla mõrvar palun tapku mind öösel ära, niimodi halval juhul sureb 1 hunt, heal juhul 2 hunti.
          Aga kui ta on küla ja sa oled küla, siis kaotame kaks küla + raiskame öökilli su peale ju?

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #1385
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            KT peeki siit random:

            timz0333
            eluvend
            KristjanLaas

            Pikkade juhtmetega KT peeki siit random:

            eyestabber
            Ahv Kongost
            Wowa

            Roleblock:

            rahvavaenlane

            Külamõrvar ei tohi neid mängijaid tappa, sest KTd peaks peekima neid:

            timz0333
            eluvend
            (KristjanLaas)
            eyestabber
            Ahv Kongost
            (Wowa)
            THIS

            Sest prolly kt peekis mind (ja ma küla!) Sellega läheb kt peek raisku, selle asemel et homme vms kui kt välja tuleb saaks confirmida külaks ja olla selge lahendaja.

            Comment

            • taavi
              Grinder
              • Oct 2008
              • 684

              #1386
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              1 hääl tupacile juurde? saame homseks riide?

              Comment

              • Ahv Kongost
                Bännitud
                • Nov 2013
                • 193

                #1387
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Tere. mul on maksimaalselt 10 minutit vaba aega ja siis ema kiirabist ära tooma. Ei jõua kindlasti enne lõppu tagasi. Mu hääl praegu täiesti lambist Taavi peal. Ütlen ausalt, et olen küla ja ma ei tahaks, et küla raiskaks 1 day veel mislynchides.

                Panen preagu Timz peale. Mul pole ühtegi head kandidaati enda peas tekkinud. Kui homme elus, siis hommikupoole oleks aega analüüsida ja õhtul samuti tunnike max. Väga väga kiired ajad praegu.

                Kui keegi tahab midagi küsida mult või, et ma põhjendaks midagi siis laske käia. Natuke aega on mul aga väga kiire ausalt.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1388
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Aga kui ta on küla ja sa oled küla, siis kaotame kaks küla + raiskame öökilli su peale ju?
                  Jep, nii ongi. Kuulge miks nii vaikne on jälle?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1389
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                    mul on hea idee, hääletame kõik timz, kes super hundine, ja kui ma panen valesti siis küla mõrvar palun tapku mind öösel ära, niimodi halval juhul sureb 1 hunt, heal juhul 2 hunti.
                    What :D?

                    Comment

                    • Tupac
                      Julm Donk
                      • Oct 2013
                      • 46

                      #1390
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Mida sa pendeldada nendele kes sind hääletavad koguaeg?
                      lol sina oled koguaeg rongiga kaasa läinud, mis wow/klaas või ranka pakkunud, nüüd enne ma tõestasin sulle ära, et ma pole küla, siis võtsid mind maha, nüüd wow ütles et ma küla ja jälle tulid mu rongi peale, see lihtsalt super hundine ja arvatavasti wow ja klaas ka hundid, aga praegu tahan sind võtta, mida tahtsin juba eile teha.

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #1391
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                        THIS

                        Sest prolly kt peekis mind (ja ma küla!) Sellega läheb kt peek raisku, selle asemel et homme vms kui kt välja tuleb saaks confirmida külaks ja olla selge lahendaja.
                        Ei ole hea
                        Ma loen sääl välja et sa qq raamatus kahtlane, sp sa ka kt listis mitte juhtme listis

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1392
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                          Tere. mul on maksimaalselt 10 minutit vaba aega ja siis ema kiirabist ära tooma. Ei jõua kindlasti enne lõppu tagasi. Mu hääl praegu täiesti lambist Taavi peal. Ütlen ausalt, et olen küla ja ma ei tahaks, et küla raiskaks 1 day veel mislynchides.

                          Panen preagu Timz peale. Mul pole ühtegi head kandidaati enda peas tekkinud. Kui homme elus, siis hommikupoole oleks aega analüüsida ja õhtul samuti tunnike max. Väga väga kiired ajad praegu.

                          Kui keegi tahab midagi küsida mult või, et ma põhjendaks midagi siis laske käia. Natuke aega on mul aga väga kiire ausalt.

                          Kui küla hääleta Tupac vaata mis ta wowa listi kohta ütles nonsense!

                          Comment

                          • Tupac
                            Julm Donk
                            • Oct 2013
                            • 46

                            #1393
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            päris hästi on hundid manöövdanud hääled eyestabberilt, kristjanlaasilt maha, usun et nad ka hundid, aga mina, ahv, eluvend kindlalt pole ja hetkel proovitakse just meid maha hääletada, olen koguaeg arvanud et ranka pole hunt, aga aina hundisemalt on ka ta käituma hakkanud

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1394
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                              lol sina oled koguaeg rongiga kaasa läinud, mis wow/klaas või ranka pakkunud, nüüd enne ma tõestasin sulle ära, et ma pole küla, siis võtsid mind maha, nüüd wow ütles et ma küla ja jälle tulid mu rongi peale, see lihtsalt super hundine ja arvatavasti wow ja klaas ka hundid, aga praegu tahan sind võtta, mida tahtsin juba eile teha.
                              Rahune maha. Sa oled safe.

                              KES ON ÖISED PEEKID JA KILLID?

                              Comment

                              • Ahv Kongost
                                Bännitud
                                • Nov 2013
                                • 193

                                #1395
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Kui küla hääleta Tupac vaata mis ta wowa listi kohta ütles nonsense!
                                Mis posti sa mõtled? ruttu viska ole hea

                                Comment

                                Working...