WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #661
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Anyway mäng on suht perses. Kas yolpa või laas. Lähima tunni jooksul panen oma hääle lukku ja edasi teemas postitain enda kaitsmisele.
    sa oled ikka ulme tegelane ranka. Pls ma tõesti usun, et sa ei pruugi olla hunt, sest muidu sa ei hakkaks yolpat kottima praegu.

    Seega palun saa aru, et visa ja emma on siin hundid.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #662
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Visa iga hetk kirjutan ma su hääle lukku ära

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #663
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Ja ranka palun tule kaasa sellega. Palun saa aru, et ma ei ole siin kuidagi hunt, vaata actionit. Sa oled sitaks hundim kui mina, aga 2 tüüpi on veel hullemad.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #664
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Tra see on nii sitt seis, et ma mängin 2 ghundi vastu ja siis tüübi vastu kes mind hundiks peab ja siis 1 mängija, kes on offline.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #665
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Ja ranka palun tule kaasa sellega. Palun saa aru, et ma ei ole siin kuidagi hunt, vaata actionit. Sa oled sitaks hundim kui mina, aga 2 tüüpi on veel hullemad.
            Ei tule. **** see päeva üks hääl on ikka väga hull. Tahtsin juba boldida, aga ikka kripeldab.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #666
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Visa iga hetk kirjutan ma su hääle lukku ära
              njaaa.. Praegu olen poole peal. Lihtsalt loen ja üritan mingeid seoseid luua aga kahjuks väga raske see mäng ikka. Praegu on imo worst case senario ikka. Mitte ühtegi cleared küla pole elus ja kõik on hundised.

              Pane oma hääl lukku siis mu peale kui arvad nii aga fak ütlen ausalt, et fking raske mäng on :S

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #667
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Davaj pohhuj, niikuinii rankal mingi viha mu vastu ja yolpa ei tule enne ööd.

                Visahing "lasid end ära leveldada" lause oli väga hea ja tundus super külane eile. Täna siiski lihtsalt täiesti teises suunas postid.ja eilne OB mitte uskumine. Sa readiksid OB KT-ks ka ainult hundina, et confirmi saada kuidagi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #668
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Tund-kaks saan veel aktiivselt olla, siis jooksma ja edasi on lahtine. YOLPA kus sa oled. EMMAWATSON HALLLO! Muidu on alati keskpäevani olnud üleval (kui ta on KP).

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #669
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Davaj pohhuj, niikuinii rankal mingi viha mu vastu ja yolpa ei tule enne ööd.

                    Visahing "lasid end ära leveldada" lause oli väga hea ja tundus super külane eile. Täna siiski lihtsalt täiesti teises suunas postid.ja eilne OB mitte uskumine. Sa readiksid OB KT-ks ka ainult hundina, et confirmi saada kuidagi.
                    Miks sa visahinge lukku panid? Ja kus sa tead, et yolpa enne ööd ei tule?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #670
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Davaj pohhuj, niikuinii rankal mingi viha mu vastu ja yolpa ei tule enne ööd.

                      Visahing "lasid end ära leveldada" lause oli väga hea ja tundus super külane eile. Täna siiski lihtsalt täiesti teises suunas postid.ja eilne OB mitte uskumine. Sa readiksid OB KT-ks ka ainult hundina, et confirmi saada kuidagi.

                      Tegelt on hea, et sa mu peale lukku panid. Pmst on nii, et 2 hunti most likely valivad sama inimese keda killida ja siis üritatakse 1 küla nõusse saada, kes nende teooriat usuks.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #671
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ranka-emma palju ebatõnäoilisem kui visa-ranka ja visa-emma minu jaoks.

                        See, et yolpat tahtsid hääletada vähendas ranka-emma combot veelgi, seega visa ei saa mind ümberconvincida oma eilses ja tänahommikuses käitumises kuidagi.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #672
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Imo KristjanLaas on prolly 1 huntidest. Ma kahtlen, et sa külana nii julgelt selle hääle lukku panid. Huntidel savi ja nad ei pea mängu lahendama enam. Lükkavad oma vote lukku ja ns toodavad.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #673
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Tegelt on hea, et sa mu peale lukku panid. Pmst on nii, et 2 hunti most likely valivad sama inimese keda killida ja siis üritatakse 1 küla nõusse saada, kes nende teooriat usuks.
                            Mängijad palun saage aru nüüd, et kui visa poleks 1 huntidest, siis tuleks 2 hunti minuga kaasa kohe ja neil oleks mäng võidetud!!!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #674
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Visahing ongi hunt. Kui kaks hunti alles, siis nad paneksid kohe visahinge lukku ja võidaksid mängu. Aga seda ei ole juhtunud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #675
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Mängijad palun saage aru nüüd, et kui visa poleks 1 huntidest, siis tuleks 2 hunti minuga kaasa kohe ja neil oleks mäng võidetud!!!
                                Eksid lol.

                                Comment

                                Working...