Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
sa oled ikka ulme tegelane ranka. Pls ma tõesti usun, et sa ei pruugi olla hunt, sest muidu sa ei hakkaks yolpat kottima praegu.
Seega palun saa aru, et visa ja emma on siin hundid.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Seega palun saa aru, et visa ja emma on siin hundid.
Comment