Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Ootan teiste arvamusi enne, kui hääle lukku panen. Tegelt lisaks nimekirja veel Yolpa. Ei imestaks kui Laas - Yolpa. Igastahes siiski mul ei ole paremat hundist kandidaati kui Kristjan ning mina läheks temaga.
Ootan teiste arvamusi enne, kui hääle lukku panen. Tegelt lisaks nimekirja veel Yolpa. Ei imestaks kui Laas - Yolpa. Igastahes siiski mul ei ole paremat hundist kandidaati kui Kristjan ning mina läheks temaga.
Comment