Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!
Ma ei ole mitte kunagi lennanud kahes varasemas mängus kellelegi selle pärast peale, et nad mind hääletanud/wolfiks pidanud. Nut retarded käitumine ju kedagi selle tõttu vastu hääletada.
Ma ei ole mitte kunagi lennanud kahes varasemas mängus kellelegi selle pärast peale, et nad mind hääletanud/wolfiks pidanud. Nut retarded käitumine ju kedagi selle tõttu vastu hääletada.
Comment