Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1

    Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    *** Libahunt XVI mänguteema ***

    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

    Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

    Reeglid


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ülesehitus.

    Mängul on kaks osapoolt.


    2 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

    6 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga. Siin mängus sai külatark suvalise külaelaniku teada enne esimest päeva, edasi saab ta ise valida.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:

    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 04:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

    2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine:


    Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

    Lülita sisse nähtamatus:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

    Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

    Kuva 100 posti ühel lehel:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

    Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

    Mängijate nimekiri:

    BlackWerewolfGenie
    Char
    EmmaWatson
    eyestabber
    KristjanLaas
    overbet
    Ranka
    VisaHing
    WowAwiAA

    Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

    ON ÖÖ!
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    PMid on saadetud.

    Kes kirja ei saanud siis andke koheselt mulle teada PMiga.

    PMid:

    Külaelanik:
    Sa oled külaelanik.

    Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    Libahunt:
    Sa oled libahunt.

    Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

    Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

    Edu!
    Külatark:
    Sa oled külatark.

    Su n0 peek on: <tsenseeritud>

    Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Edu!
    ON ÖÖ!

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Mõned muudatused see mäng:

      Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

      Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

      Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

      Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

      Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.

      ON ÖÖ!

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        ON PÄEV!

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Vote Count 4 to 4

          Hääled seisuga post 4 kuni 4
          Öö saabub 17:58:18 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          9 ei ole hääletanud ranka (0), overbet (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), KristjanLaas (0), Char (0), BlackWerewolfGenie (0), eyestabber (0), EmmaWatson (0)

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

            Hommik külad ja non-külad.

            Kutsun üles kõiki mängijad see mäng tegema palju analüüsivaid poste ja kontrollima fakte :)

            Teeme pöörfekt mängu küla.

            Tuimalt EmmaWatson, kuna tahan ta identideeti teada.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #7
              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

              ello, jälle küla, profitz

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Hea meel, et host ka mängida saab gimmickuga:)

                eyestabber ilmselt siiski peab see mäng hunt olema. Kui 2 korda pole musta tulnud, siis oddsid ju tõusevad, et nüüd tuleb! Ilmselt locked hääl selle teooria alusel. GG ma lahendasin mängu:)))))))))))))))

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                  Nu tahaks juba lahendada mängu :D Postitage keegi midagi.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    Libahunt on suht rigged mu jaoks.. Enne suve korra võtsin osa. Sain koheselt hundurolli. Peale seda mingi 6-7ene streak kui pole kordagi peale küla muud rolli saanud.

                    Üks motivatsiooni soundtrack ka meie Libahundule:

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #11
                      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Hea meel, et host ka mängida saab gimmickuga:)

                      eyestabber ilmselt siiski peab see mäng hunt olema. Kui 2 korda pole musta tulnud, siis oddsid ju tõusevad, et nüüd tuleb! Ilmselt locked hääl selle teooria alusel. GG ma lahendasin mängu:)))))))))))))))
                      Üritad jälle külarolli mängida nii wolfiselt kui võimalik?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Üritad jälle külarolli mängida nii wolfiselt kui võimalik?
                        Kunagi hunt olles on siis kergem ju..

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                          Kuidas jälle võimalikult hundine olen OB?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #15
                              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                              Visahing

                              Comment

                              Working...