Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!
Kahju ainult, et see on hommikul kirjutatud ja õhtuspammimise ajal pean jälle eemal olema ja heal juhul telfiga inputi anda ja hommiku tekst ilmselgelt ei loe sittagi õhtusel hääletamisel ja pannakse jälle tuimalt.
Kahju ainult, et see on hommikul kirjutatud ja õhtuspammimise ajal pean jälle eemal olema ja heal juhul telfiga inputi anda ja hommiku tekst ilmselgelt ei loe sittagi õhtusel hääletamisel ja pannakse jälle tuimalt.
Comment