Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #196
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Kahju ainult, et see on hommikul kirjutatud ja õhtuspammimise ajal pean jälle eemal olema ja heal juhul telfiga inputi anda ja hommiku tekst ilmselgelt ei loe sittagi õhtusel hääletamisel ja pannakse jälle tuimalt.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #197
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Lisaks veel, et eyestabber pole post 193 mängija x.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #198
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        Ärkasin,

        BlackWerewolfGenie

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #199
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          no comments?

          eemale..

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #200
            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            char
            Algselt postitas Char Vaata postitust
            kui ma KT, siis overbet hunt
            See ei ole vist crosspost?

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #201
              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Hääled seisuga post 4 kuni 172
              Öö saabub 0:02:58 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              2 ranka BlackWerewolfGenie (29), overbet (27)
              1 EmmaWatson eyestabber (16)
              1 Char WowAwiAA (26)
              1 WowAwiAA VisaHing (26)
              1 eyestabber KristjanLaas (16)
              1 overbet Char (9)
              1 KristjanLaas ranka (6)
              1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)
              :00 loeb :01 ei loe
              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Char ei saa siin hunt olla.
              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              overbet
              BWG

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #202
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Jube vähe materjali millega töötada.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #203
                  Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Eyestabber

                  Kõigepealt claim, et saab palju aega pühendada ja külana kasulik olla.
                  Siis mu hääle peale sujuvalt mainib ära, et iga mäng tahan teda ära süüa (tõsi olen kiusanud, et infot kätte saada, aga vist ükski päeva lõpp pole tema peale jäänud hääl, sest olen aru saanud, et ta on küla)
                  Mängijad on kõik sõbrad talle ja kedagi tõsiselt ei attacki, pigem clearib, välja arvatud Emma/LuuK, kes eile kella 13st eemal. Ühesõnaga backib end teiste vastu lihtsalt ja ei taha jääda kellegi esimeseks valikuks hääletamisel.
                  Öökill sobib ainsana mängijatest temaga kokku, sest tema kaitses Ranka-Visa hundicombo vastu.

                  Liiga tore ja nunnu on kõik. Confirmed hunt minu jaoks ja väga ebatõenäoline, et häält liigutan või üldse muul teemal midagi postitan, sest ei taha, et see kaduma läheks jälle.
                  Ku hoolega mõtled oma posti üle, siis sa põhimõtteliselt ütled ise ära miks eyestabber ei ole hundine :D. Eile see kommentaar mis ta poole wagoni liikumise peal viskas, oli sarnane eelmise mängu neeme casele. Vaatasin stabberi eelmisi mänge ja tal oli pmslt endgame-ni selline kommenteeriv stiil.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #204
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    Kui chariga crosspost pole, siis eyestabber/char on eilsest jurast mis õhtul tundus kõige puhtamad praegu.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #205
                      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                      Ok mängija x on Wowa. Miskipärast olen jumala kindel combos wowa-eyestabber. Samas adekvaatselt põhjendada ei oska ja ei olegi võimalik.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #206
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        Visahinge postides ühtki fakepeeki ega midagi pole. Kt-ks väga ei loe.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #207
                          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Ok mängija x on Wowa. Miskipärast olen jumala kindel combos wowa-eyestabber. Samas adekvaatselt põhjendada ei oska ja ei olegi võimalik.
                          Mis eilse õhtu kangelastest arvad?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #208
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            Kristjan, kui oleks praegu päeva lõpp, kelle vaguniks viiksid?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #209
                              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Ku hoolega mõtled oma posti üle, siis sa põhimõtteliselt ütled ise ära miks eyestabber ei ole hundine :D. Eile see kommentaar mis ta poole wagoni liikumise peal viskas, oli sarnane eelmise mängu neeme casele. Vaatasin stabberi eelmisi mänge ja tal oli pmslt endgame-ni selline kommenteeriv stiil.
                              Ei, ta on super hundine. Kuna day1 pole vaja mingit wagonit käima lükata, v.a. juhul kui enda peal see pole, siis selline kõigi moosimine on lihtsalt super hundine. Lisaks postide sõnastused tunduvad confident, et püsib mängus kaua. Eyestabber on täiesti kindlalt selles mängus hunt, täpselt 0 kahtlust.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #210
                                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Kristjan, kui oleks praegu päeva lõpp, kelle vaguniks viiksid?
                                Eyestabber kindlasti praegu.

                                Sina oled minu silmis selle mängu q-q ja juba 1 päeva eluspüsimine tegi mind kahtlustavaks pluss siis see stabberi clearimine otsa.

                                Comment

                                Working...