Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #151
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma ei ole mitte kunagi lennanud kahes varasemas mängus kellelegi selle pärast peale, et nad mind hääletanud/wolfiks pidanud. Nut retarded käitumine ju kedagi selle tõttu vastu hääletada.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #152
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Ma ei ole mitte kunagi lennanud kahes varasemas mängus kellelegi selle pärast peale, et nad mind hääletanud/wolfiks pidanud. Nut retarded käitumine ju kedagi selle tõttu vastu hääletada.
      Ma ei ole rääkinud vastu hääletamisest vaid kuidagi juhiks ikka tähelepanu või küsiks nagu seda Laas tegi stabberilt, et miks teda hundiks peab? Vms.

      Hundina arvatavasti ei hakkaks pärima, kui mingit ohtu eriti pole kuna tekitad lisa võimalust enda sisse rääkimiseks.

      Samas, kui hääletame ranka ja ta on hunt siis overbet suht kindlalt cleared.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #153
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Ma ei ole rääkinud vastu hääletamisest vaid kuidagi juhiks ikka tähelepanu või küsiks nagu seda Laas tegi stabberilt, et miks teda hundiks peab? Vms.

        Hundina arvatavasti ei hakkaks pärima, kui mingit ohtu eriti pole kuna tekitad lisa võimalust enda sisse rääkimiseks.

        Samas, kui hääletame ranka ja ta on hunt siis overbet suht kindlalt cleared.
        Not my style, loe WW13 day 3 näiteks. Kellegil mingeid küsimusi, siis ask away, pole varjata midagi.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #154
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          ranka

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #155
            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

            WowAwiAA

            k edu. ma nüüd kaon. Jätan siiski Wow ja lähtun oma '' riididest ''. Mõelge Ranka osas järgi aga samas ei olekski see nii bad idea ta täna võtta. Sest mida kauem ta sees on seda hundisemaks ta muutub nkn :D :D

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #156
              Vote Count 4 to 155

              Hääled seisuga post 4 kuni 155
              Öö saabub 0:30:59 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              3 ranka BlackWerewolfGenie (28), WowAwiAA (24), overbet (23)
              1 EmmaWatson eyestabber (13)
              1 eyestabber KristjanLaas (16)
              1 WowAwiAA VisaHing (26)
              1 overbet Char (6)
              1 KristjanLaas ranka (6)
              1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #157
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Kus päevakangelane hr. ranka redutab? Ise jaurab pidevalt inactive mängijate hääletamisest, aga peale kella üheseid shitposte pole piuksugi.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #158
                  Vote Count 4 to 157

                  Hääled seisuga post 4 kuni 157
                  Öö saabub 0:15:59 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  3 ranka BlackWerewolfGenie (28), WowAwiAA (24), overbet (24)
                  1 EmmaWatson eyestabber (13)
                  1 eyestabber KristjanLaas (16)
                  1 WowAwiAA VisaHing (26)
                  1 overbet Char (6)
                  1 KristjanLaas ranka (6)
                  1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)
                  :00 loeb :01 ei loe

                  Comment

                  • eyestabber
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 505

                    #159
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    cmon ranka ei laseks hundina ennast niimoodi lynchida ju:D

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #160
                      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                      cmon ranka ei laseks hundina ennast niimoodi lynchida ju:D
                      Külana laseks?

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #161
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        no pigem külana jah obv

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #162
                          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                          ah ma ei tea tehke mis tahate, ma ka ikkagi peole ära. gl!

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #163
                            Vote Count 4 to 162

                            Hääled seisuga post 4 kuni 162
                            Öö saabub 0:10:58 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            3 ranka BlackWerewolfGenie (28), WowAwiAA (24), overbet (25)
                            1 EmmaWatson eyestabber (16)
                            1 eyestabber KristjanLaas (16)
                            1 WowAwiAA VisaHing (26)
                            1 overbet Char (6)
                            1 KristjanLaas ranka (6)
                            1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)
                            :00 loeb :01 ei loe

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #164
                              Vote Count 4 to 163

                              Hääled seisuga post 4 kuni 163
                              Öö saabub 0:05:59 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              3 ranka BlackWerewolfGenie (28), WowAwiAA (24), overbet (25)
                              1 EmmaWatson eyestabber (16)
                              1 eyestabber KristjanLaas (16)
                              1 WowAwiAA VisaHing (26)
                              1 overbet Char (6)
                              1 KristjanLaas ranka (6)
                              1 ei ole hääletanud EmmaWatson (0)
                              :00 loeb :01 ei loe

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #165
                                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                                char

                                Comment

                                Working...