Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #226
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma ei saanud aru, mis mõttes nimekirja keskpaigast.
    Mängijad kes on under the radar olnud.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #227
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Ja ikka vajub teema laiali..fakk.

      Ok wowa räägime edasi eyestabberist, miks minu toodud põhjendused ta sinu silmis külaseks teevad?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #228
        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Mängijad kes on under the radar olnud.
        Sest väga harva teevad hundid midagi selgelt hundist ja imo tulekski neid sealt otsida kuni keegi on kuidagi slipinud.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #229
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          See sunnib utr vennad ka rohkem avama end ja oddsid tõusevad kohe, et keegi end sisse räägib.

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #230
            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Kui chariga crosspost pole, siis eyestabber/char on eilsest jurast mis õhtul tundus kõige puhtamad praegu.
            wow läheb täna, I smell wölf

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #231
              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

              eyega sobiks kokku küll..vb võtab eye..laas kumb?

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #232
                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                Sinu põhjused eyestabberi ründamisel on, et kuna eyestabber toob ettekäändeid mängus semi-afk olemiseks, on ta hunt. 2p2 näinud pidevalt sama asja, ning seal tõesti teevadki hundid nii tihtilugu. Aga meie mängudes siin pole ma midagi sellist näinud.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #233
                  Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                  Võta kasvõi ainult eelmine mäng. Jah timz selle jutuga - oli hunt. Fab - ei, andres - ei, stabber - ei. See, et keegi ütleb teemas, et näed ei õnnestu praegu kaasa teha kuna see ja see asi, see ei tee hundiks inimest. See pole hundi tell.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #234
                    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                    See, et mina = this game q_q, tahate mu välja võtta? See on 9er see selge jah? see on 4 day game, siin on harva üldse võimalust strong player kille teha, tehakse kas manööverdus kille või siis seer hunti.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #235
                      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Võta kasvõi ainult eelmine mäng. Jah timz selle jutuga - oli hunt. Fab - ei, andres - ei, stabber - ei. See, et keegi ütleb teemas, et näed ei õnnestu praegu kaasa teha kuna see ja see asi, see ei tee hundiks inimest. See pole hundi tell.
                      Tegelt vastupidi, mainis just et saab active olla nüüd see mäng. See kõige thinim obv. ja seda ei saa eraldi võtta. Lihtsalt kokku liiga sleazy kogu teema.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #236
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        Eriti arvestades eelmiste mängude kerget cockysust külana külade suhtes.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #237
                          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          See, et mina = this game q_q, tahate mu välja võtta? See on 9er see selge jah? see on 4 day game, siin on harva üldse võimalust strong player kille teha, tehakse kas manööverdus kille või siis seer hunti.
                          Naw, nõme seda siin öelda ja ei tahtnud seda üles tuua enne d3, sest nüüd mõttetu, aga kardan pisut oma elu pärast täna.

                          Lihtsalt sinu oleks pidanud sööma pigem varem kui hiljem hundid. Nüüd see perses ja kui oled küla, siis okei, aga hundina saad öelda, et minu claimi pärast ei söödagi, et sind kahtlustama hakataks.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #238
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            Tulistan sinu suhtes tegelt veits rohkem puusalt kui peaks. Lihtsalt mul on äärmiselt tugev read eyestabberi osas ja tunnen, et seda ei arvestata väga ja 2 hunti koordineeritult suudavad teema ära hajutada. Eksida on ka narr ja eelmine kord jäi mõru maitse kui fab külana tapeti ja eriti innukalt bwg-ga kaasa läksin. Pluss see, et vaikus on paneb ka natukene kahtlema endas. Siiski read on tugev:(

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #239
                              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Tegelt vastupidi, mainis just et saab active olla nüüd see mäng. See kõige thinim obv. ja seda ei saa eraldi võtta. Lihtsalt kokku liiga sleazy kogu teema.
                              Siis sellises kohas tuleb lihtsalt pressurida kui võimalus, et saaks reade. Kuna mina ei võta arvesse selliseid reade, et näe ta hoiab teemast kõrvale on hunt.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #240
                                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                                minu loogika on see, et kuna te nii intensiivselt siin arutlete, siis üks teist peab olema hunt.

                                Comment

                                Working...