Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #76
    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    lol klaas, sa ikka eesmärgiks võtnud mind iga mäng välja süüa.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #77
      Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      No ikkagi. At best hammustavad pooled selle läbi. Ja kui sa villa, siis teoreetiliselt mõni villa võib seda posti hundiseks pidada ja hääletab sind, sealt hakkavad juba vagunid tekkima sinu ja hääletaja peale ja 9 mehe omas polegi rohkem vaja. Mind lihtsalt ajab tilti, kui külana tehakse selliseid low-content level poste, see on kasulik ainult huntidele.
      Ma pole nõus sellega täiesti. Day1 tahaks mängu võimalikult kiirelt käima saada, et oleks tõesti millegi pealt hääletada ka. Ajalugu näitab, et "hundiselt postitavate" mängijate hääletamine pole day1 edukas ja hunt on saadud kätte pigem last minute mingi eriti hall tüüp hääletades.

      Mu sample on väike tho, aga tundub ka loogiline üleüldiselt.

      Okei ma pean minema nüüd. Soovitan siiski kõigile eyestabber hääletada kui õhtuks midagi ei muutu ja ikka flipp on.

      Pluss Ranka hääl ei ole minu, vaid Emma peal juba 3x järjest tegelt:( Karjuv ebaõiglus itt.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #78
        Re: Vote Count 4 to 74

        Ehk siis usun tugevalt, et hundiselt postitavad pigem külad, kuna pole automaatset filtrit peal.
        Mängu alguses vähemalt.

        Glglgl.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #79
          Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

          2 viimast mängu d1 saanud hundid tuld just nimelt oma hundise stiili eest(mis muud) q_q/Ranka.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #80
            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Ma pole nõus sellega täiesti. Day1 tahaks mängu võimalikult kiirelt käima saada, et oleks tõesti millegi pealt hääletada ka. Ajalugu näitab, et "hundiselt postitavate" mängijate hääletamine pole day1 edukas ja hunt on saadud kätte pigem last minute mingi eriti hall tüüp hääletades.

            Mu sample on väike tho, aga tundub ka loogiline üleüldiselt.

            Okei ma pean minema nüüd. Soovitan siiski kõigile eyestabber hääletada kui õhtuks midagi ei muutu ja ikka flipp on.

            Pluss Ranka hääl ei ole minu, vaid Emma peal juba 3x järjest tegelt:( Karjuv ebaõiglus itt.
            Eh, WW13 olid sa ise hundiselt postitav küla, kes oksa tõmmati ja WW15 ranka oli day 1 suht hundine, keda ma ka pushisin enamuse päevast, WW14 kohta ei oska väga rääkida. Aga w/e, eks sa vaatad seda mängu veidi teise nurga alt kui mina.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #81
              Re: Vote Count 4 to 74

              Visa hinge 1st post on nii välja pressitud kusagilt, ei tundu loomulikuna. Ja see on hundine.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #82
                Re: Vote Count 4 to 74

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Visa hinge 1st post on nii välja pressitud kusagilt, ei tundu loomulikuna. Ja see on hundine.
                Võimalik, aga #9 järgi pigem äksi täis külaelanik.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #83
                  Re: Vote Count 4 to 74

                  Ranka 180 poole teema pealt minna ebaaktiivasete kallale jälle on samuti hundine. Alustas täiesti teisiti ja poole pealt avastas, et peaks ikka oma vana rada minema.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #84
                    Re: Vote Count 4 to 74

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Võimalik, aga #9 järgi pigem äksi täis külaelanik.
                    Õigus sul #9 ja #10 follow up tundub naturaalne.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #85
                      Re: Vote Count 4 to 74

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Ranka 180 poole teema pealt minna ebaaktiivasete kallale jälle on samuti hundine. Alustas täiesti teisiti ja poole pealt avastas, et peaks ikka oma vana rada minema.
                      This, pluss alguse järeldus, et Laas/Visa hundid, on suht kahtlane.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #86
                        Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                        ranka

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #87
                          Re: Vote Count 4 to 74

                          pendeldab jälle häältega.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #88
                            Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                            unvote

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #89
                              Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                              ranka

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #90
                                Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

                                Viimase action'i põhjal tundub wow ka pigem külane.

                                Ei usu, et hunt niimoodi hääli vahetaks.

                                Comment

                                Working...