Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #61
    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Hei!

    Palun saada oma õige kasutaja nimi mulle PMiga, teistega seda infot ma ei jaga.

    Parimat,
    q_q
    dibs on peal?

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #62
      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

      Randin õhtul, päev algab varahommikul kell 04:00.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #63
        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Randin õhtul, päev algab varahommikul kell 04:00.
        Sellel mingi põhjus ka? et 04:00 algab?

        Annab ju mingil määral edge mõnele, vb eksin.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #64
          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

          Iga päev hakkab päev kell 4 algama.

          Kellele edge annab?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #65
            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

            Toon ka mängu:

            Majority lynch olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

            Puust ja punaselt:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

            No lynch on mõtekas hääletada, kui on mod kille olnud ja on ebatasakaalus olev olukord. Aga elus olevad mängijad ise otsusavad, kas soovivad seda teha või mitte.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #66
              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

              Suht kahtlane. Kui sinu näites üks küla valesti hääletab mingil hetkel, ongi gg ju?

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #67
                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Suht kahtlane. Kui sinu näites üks küla valesti hääletab mingil hetkel, ongi gg ju?
                Jah, kui küla valesti hääletab on kohe gg.

                Sest hääled on lukus ja hundid hääletavad kindlasti tolle küla poolt. :)

                Sellest võid seda järeldada, et pole mõtet rutakalt oma häält kasutada.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #68
                  Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                  Teen randi ära,

                  ärge siia teemasse enam mingil juhul postitage.

                  Kellel võimalik siis pange see teema lukku üldse.

                  Comment

                  Working...