Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #46
    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

    2 veel ja paneme täna õhtupoolikul käima?

    Comment

    • EmmaWatson
      Jube Noob
      • Oct 2013
      • 136

      #47
      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

      Hei!

      olen foorumit jälginud pikalt, kuid kasutajat ei ole viitsinud teha. Tahaks ka mängust osa võtta kui lubate? Olen varasemaid mänge osaliselt jälginud ning enamvähem tean kuidas asi käib!

      Emma

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #48
        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
        Hei!

        olen foorumit jälginud pikalt, kuid kasutajat ei ole viitsinud teha. Tahaks ka mängust osa võtta kui lubate? Olen varasemaid mänge osaliselt jälginud ning enamvähem tean kuidas asi käib!

        Emma
        Haha ei usu :D Ütle heaga oma õige kasutajanimi.

        Moded tegelt võiks igajuhuks kontrollida IP-d. V-b keegi tahab 2 kasutajaga mängida või on see lihtsalt libahundu jaoks tehtud uus kasutaja.
        Last edited by VisaHing; 23.10.13, 11:53.

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #49
          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

          Lükkame mängu käima tõesti, saan ka varem alustada ikkagi

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #50
            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Haha ei usu :D Ütle heaga oma õige kasutajanimi.

            Moded tegelt võiks igajuhuks kontrollida IP-d. V-b keegi tahab 2 kasutajaga mängida või on see lihtsalt libahundu jaoks tehtud uus kasutaja.
            Küll on umbusklik. See on Emma Watson isiklikult ju.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #51
              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Küll on umbusklik. See on Emma Watson isiklikult ju.
              Mul juba readid paigas ja mõte jookseb. Vaist ütleb, et Emma Watsoni taga on keegi, kes siin foorumis muidu aktiivne ja kindlasti ka varasemalt mänginud libahunti.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #52
                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                emma - mees või naine?

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #53
                  Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Mul juba readid paigas ja mõte jookseb. Vaist ütleb, et Emma Watsoni taga on keegi, kes siin foorumis muidu aktiivne ja kindlasti ka varasemalt mänginud libahunti.
                  pick me pick me

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #54
                    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                    Tegelt see oleks suht fun mäng, kui kõik teeksid ühe werewolfi jaoks uue kasutaja. Boonuspunktid, kui ära arvad, kelle gimmick on.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #55
                      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                      Jamh aga mis nende boonuspunktidega peale hakata ://

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #56
                        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                        Hei!

                        olen foorumit jälginud pikalt, kuid kasutajat ei ole viitsinud teha. Tahaks ka mängust osa võtta kui lubate? Olen varasemaid mänge osaliselt jälginud ning enamvähem tean kuidas asi käib!

                        Emma
                        Hei!

                        Palun saada oma õige kasutaja nimi mulle PMiga, teistega seda infot ma ei jaga.

                        Parimat,
                        q_q

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #57
                          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                          VisaHing
                          Char
                          KristjanLaas
                          WowAwiAA
                          eyestabber
                          overbet
                          Ranka
                          BlackWerewolfGenie
                          EmmaWatson (application pending)

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #58
                            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                            VisaHing
                            Char
                            KristjanLaas
                            WowAwiAA
                            eyestabber
                            overbet
                            Ranka
                            BlackWerewolfGenie
                            EmmaWatson

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #59
                              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                              Q_Q, randid täna õhtul ära?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #60
                                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                                tore oleks jep. Homme võiks alustada.

                                Comment

                                Working...