Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

    Teeks veel ühe :D :D ?

    Pakuks välja 9 või13 mängijaga. 17 veits palju imo selle foorumi jaoks. Nagu näha panid end eelmisele mängule kirja 4-5 suht inactive kasutajat.

    Vb soovib ka keegi hostida? Kui ei, siis võin lasta.

    1) VisaHing
    2)
    3)
    4)
    5)
    6)
    7)
    8)
    9)
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2
    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

    Ma pakuks välja, et teeks mingite rollidega; päevas min 5, max 50 posti kuni 21.30; mingi pinky promise jutt on insta modkill; reaalse elu põhjenduseks toomise eest võiks hoiatuse saada.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Ma pakuks välja, et teeks mingite rollidega; päevas min 5, max 50 posti kuni 21.30; mingi pinky promise jutt on insta modkill; reaalse elu põhjenduseks toomise eest võiks hoiatuse saada.
      rollid hea idee aga ülejäänud jutt umm..

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

        no dvai ma käpp


        1) VisaHing
        2) Char
        3)
        4)
        5)
        6)
        7)
        8)
        9)

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #5
          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

          Tegelikult polnud mingit metsikut ebaaktiivsust. Lihtsalt see paras moment kui kohal oled, pead esmaste asjadega kurssi viima, natuke suhtlema ja korras. Kindlasti mitte nii nagu andres "Kõik loetud, aga ei julge arvamust avaldada, kuna olin eelnevalt afk". See heidab kogu asjale varju. Ja võiks ju proovida ikka nii palju, kui kokku saab.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

            Kui teil lõpuks üks puudu jäänb siis ma võin olla pm augu täide. Ehk reserv Suurt aktiivsust ei luba

            Imo võiks olla werfolf Levelid. standard level max 15 posti päevas, medium level max 25 posti päevas ja master level max 50 posti päevas. obv raske jälgida aga noh minu 2 senti. Levelid määraks keegi pädev.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #7
              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

              Tegelt selline formaat ka võib-olla sobiks, et päev 16.00-18.30 ja 19.30-22.00 ehk siis selline semi-turbo.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Kui teil lõpuks üks puudu jäänb siis ma võin olla pm augu täide. Ehk reserv Suurt aktiivsust ei luba

                Imo võiks olla werfolf Levelid. standard level max 15 posti päevas, medium level max 25 posti päevas ja master level max 50 posti päevas. obv raske jälgida aga noh minu 2 senti. Levelid määraks keegi pädev.
                Wtf. Miks te post counti tahate cap-ida/piirata?

                Min post: 1 Max post: infinity.

                Ma ei kujuta ette mängu, kus ma olen hommiku poole oma postid vb täis teenud ja õhtul tärkavad mingid head riidid pähe või mingi hea teooria aga ei saa postitada kuna, 25 posti olen täis teinud :(

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                  Dunno vb sitt mõte aga vähem aktiivsetel mängijatel kes ei saa päev otsa jälgida suht pask kui 1 vend on tootnud juba ca 100 posti puhast pläusti. jA sealt siis reade otsida.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #10
                    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                    võiks olla max post count küll.

                    Ma arvan, et kellelgi ei ole huvitav lugeda BWG või minu 300 postilist debatti teemal kumb on idioot

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                      Öelge seda Q_Q-le. Tema toodab üldjuhul kõige rohkem. BWG lihtsalt pööras see mäng eriti ära. :D Kohati hakkas endal ka paha.

                      Sellessuhtes olen nõus, et pigem 10 arukat posti, kui 50 posti spammi vms.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #12
                        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                        Imo võiks postcount cap olla küll, aga nagu ma ütlesin, siis pool tundi enne ööd see cap tõstetakse ehk päeva algus-0,5h enne ööd saad mingi n arvu poste ja peale toda unlimited.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                          In automatically forever.
                          Postide capimine ei ole long run uldse hea idee ja ei serve ka seda mangu populariseerimise causei, mille alusel seda labi tahate viia. Arge moelge ule, inimesed proovivad mangu ja kes jaab hooked, see jaab. Ebaaktiivsus on std sel perioodil ja tuleb nn. Labi podeda. Poole hullem on uute mangijate solvamine mangu solvinud misterite poolt jne. Ehk siis ebaaktiivsus on tegelt hea, sest on mark uutest mangijatest ja see probleem laheb siin foorumis iseenesest kullalt kiirelt mooda. Koigil samad oddsid.

                          Cliffs: in

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                            Kui ule 13 mangija, siis tasakaalustamiseks rolle juurde vaja. Kui inf. Lihtsalt 3-1 ratioga tosta, siis wolfide edge lihtsalt touseb iga 4 playeri pealt aina rohkem.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #15
                              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                              mhh raskused 3 mängija kokkusaamisega ja püüate reegleid veel keerulisemaks teha..

                              Comment

                              Working...