Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #31
    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Muidu võiks mu arust 2 uut rolli tuua 13erisse -- külale ingel ja huntidele keegi aga vapsik ütleb, et ei saa nii.

    Ja ma ise ei tea mis huntidele anda, et balanced oleks.
    Seer peek näitab küla?

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #32
      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Seer peek näitab küla?
      Igast rolle võib pakkuda aga me ei tea, kas see balanced on.

      Kui keegi viitsib ja oskab võib otsida kas 2p2s on mängitud vanilla+ 13ksi.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #33
        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

        Mingid mash turbod on olnud, aga seal igasugu segaseid rolle.

        Kui tahate teisi rolle, siis üldjuhul oleks vaja rohkem rahvast. Või siis proovige 2+2 mänge.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #34
          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

          Ma leidsin 19-mehe vanilla+, eelmine oli 17, äkki tuleb täis.

          http://forumserver.twoplustwo.com/59...hread-1375268/

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #35
            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

            Hmmm. Mingi 17ne
            Külale mõrtsukas. Huntidele blokker, kes blokib Mängijale tehtud actioni(see peaks vist tugevam blokker olema)? Also seeril puudub n0 peek ja huntide blokker vastab seeri peekile külana :D?
            Muidu 2p2 mingis game databases paistis olevat unscheduled 13-17er v+. Et peaks midagi saama, uurib sellelt modilt.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #36
              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

              Mul omal vanilla+ kogemusi pole, lahmin umbes :D Eriline mängude railija ka pole.
              EDIT// Ses suhtes, et nuputame midagi välja. Mingi Vapsiku juttu, et "EI, ei saa" ma ei usu, püüab lihtsalt meid 2p2 mängima saada ja siinseid mänge lõhkuda :(
              Võib ju mingeid costume role pakkuda jms. Mis iganes.
              Last edited by WowAwiAA; 21.10.13, 20:27.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #37
                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                No eks ootame 13 siis.

                ;_;
                Tegelikult võiks 9st mängida nii, et on huntA ja huntB, küla peab saama pihta huntA, et võita, kui lynching HuntB siis küla kaotab. KT saab ka hundi järjekorra nr.
                Last edited by WowAwiAA; 21.10.13, 21:40.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #38
                  Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                  Kõige pealt võiks saada vanillad nii jooksma, et iga mäng modkille poleks. Siis mõelda keerukamate asjade peale.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #39
                    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                    Vapsik, pane ka kirja ennast.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #40
                      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                      Voiks uldse mangu kaima saada nuud. See peab kogu aeg toimuma. Kaua ma ootan. Ma ei taha uut asendussoltuvust jalle otsida.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #41
                        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                        Ma olen vist katkine inimene:(

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #42
                          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                          Trrr, vot foorumlased, vaadake mis Kristjaniga teete :(. Liitugem nüüd, ei taha uskuda et nii suur huvipuudus.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #43
                            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                            In


                            Huntidele võiks anda rollid nagu alfawulf, babywulf or whatever. Alfawulf saab esimesel ööl hammustusega nakatada ühe küladest ja sellega muuta ta libahundiks. (Öö võib vist ka vabalt valitud olla aga siis vist kergelt unbalance, samas võib rakendada seljuhul miskit, et lisahunti ei loeta võrdhundiks, tasakaalustamiseks seisu. Kus näiteks 3 - 3 seisus (ühe lisahundiga loetakse 2-3) Ei tea aretage edasi lõnga.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #44
                              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              In


                              Huntidele võiks anda rollid nagu alfawulf, babywulf or whatever. Alfawulf saab esimesel ööl hammustusega nakatada ühe küladest ja sellega muuta ta libahundiks. (Öö võib vist ka vabalt valitud olla aga siis vist kergelt unbalance, samas võib rakendada seljuhul miskit, et lisahunti ei loeta võrdhundiks, tasakaalustamiseks seisu. Kus näiteks 3 - 3 seisus (ühe lisahundiga loetakse 2-3) Ei tea aretage edasi lõnga.
                              See oleks päris äge ju :D

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #45
                                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                                Kaks veel ja paneme homme üheksase käima?

                                Comment

                                Working...