Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #16
    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

    In

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #17
      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

      Oleks käpp kui ei alustata enne neljapäeva.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #18
        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

        Kes hostida soovib??? Q_Q, LenC, karu? keegi muu?

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #19
          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

          ei viitsi hostida. ma ärkan avg kell 4-5 päeval

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

            No eks ma hostin siis.

            ;_;

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #21
              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

              in

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                VisaHing
                Char
                KristjanLaas
                WowAwiAA
                eyestabber
                overbet

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #23
                  Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                  9st ma vist ei viitsiks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                    in

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      9st ma vist ei viitsiks.
                      No eks ootame 13 siis.

                      ;_;

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #26
                        Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                        ranka, sa tee reklaami

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #27
                          Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                          Q_Q kas mingeid rolle oleks ka võimalik sisse tuua, et see mäng tiba huvitavamaks muuta?
                          ntx kunagi pakkusid välja ingel, blokeerija jms.

                          See on arhiivist:

                          Planeeritud rollid:

                          Küla:
                          1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
                          1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
                          1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
                          1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
                          2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
                          10xTavamängijat

                          Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

                          Neutraal:
                          1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

                          Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

                          Libahundid:
                          1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
                          1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
                          1xÜhekordne mõrtsukas - Võib mulle anda ühe nime alates esimesest ööst ja see mängija hukatakse, saab kasutada ühe korra
                          3xTavamängijat

                          Libahundid võidavad, kui nad moodustavad allesjäänud mängijatest 50%.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                            Ei usu.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #29
                              Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Ei usu.
                              draakonid ikka tood mängu?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #30
                                Re: Libahunt XVI - reg 9 või 13-nene

                                Muidu võiks mu arust 2 uut rolli tuua 13erisse -- külale ingel ja huntidele keegi aga vapsik ütleb, et ei saa nii.

                                Ja ma ise ei tea mis huntidele anda, et balanced oleks.

                                Comment

                                Working...