Re: .....SHEEP 2/5.....
no kurat. kuuga lootsin, et pannakse oma sünnipäeva kuu ning googeldasin, mis kuus kõige rohkem sünnipäevasid.
no kurat. kuuga lootsin, et pannakse oma sünnipäeva kuu ning googeldasin, mis kuus kõige rohkem sünnipäevasid.
Comment