Re: .....SHEEP 2/5.....
Ma olen miinustes, see juba nagu pokker :)
Miks ma ei tahtud viinale jokker panna, sest ma arvasin, et siin mingid viski ja muu kraami fännid niikuinii koos, aga võta näpust.
Korraldajale edu ja viitsimist, sest ma tean kui tüütu see kohati võib olla.
Ma olen miinustes, see juba nagu pokker :)
Miks ma ei tahtud viinale jokker panna, sest ma arvasin, et siin mingid viski ja muu kraami fännid niikuinii koos, aga võta näpust.
Korraldajale edu ja viitsimist, sest ma tean kui tüütu see kohati võib olla.
Comment