.....SHEEP 2/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #61
    Re: .....SHEEP 2/5.....

    Ma olen miinustes, see juba nagu pokker :)
    Miks ma ei tahtud viinale jokker panna, sest ma arvasin, et siin mingid viski ja muu kraami fännid niikuinii koos, aga võta näpust.
    Korraldajale edu ja viitsimist, sest ma tean kui tüütu see kohati võib olla.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #62
      Re: .....SHEEP 2/5.....

      viina jokker (Y)

      Comment

      Working...