.....SHEEP 2/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: .....SHEEP 2/5.....

    no kurat. kuuga lootsin, et pannakse oma sünnipäeva kuu ning googeldasin, mis kuus kõige rohkem sünnipäevasid.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #47
      Re: .....SHEEP 2/5.....

      Ma arvasin just, et pannakse käimasolev kuu.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #48
        Re: .....SHEEP 2/5.....

        gg. viimaste küsimustega läks kõik metsa. viimasest küsimuse püstitus oli ka väga imelik (nüüd kui "s" täht juurde lisada, siis tundub kõik loogiline).

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #49
          Re: .....SHEEP 2/5.....

          Neetud Lelulugu, panin Nemo miskipärast, uskudes et need Lelulood on liiga kauge minevik... Sinna läks 40 punkti ja juurvilja küsimuses sama palju, rohkem erilisi hävinguid polnud.

          Kartuli ja "suur" sünonüümiks "lai" pannes leveldasin üle end.

          Muigama võttis mõnede mängijate jokker naisteküsimusele.

          See viimane, kuu küsimus polnud üleüldse kõige parem, samas ka mitte kõige halvem.

          Mõned mu küsimused olid ka sees ja tegelikult võiks ka edaspidi viidata, kui on mõnede mängijate küsimusi kasutatud, Jeebus ka tegi vist seda.

          Muidu tänud orgunnimast.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #50
            Re: .....SHEEP 2/5.....

            Kas kahte mängu kokkuvõttev seis/tabel tuleb ka avalikuks?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #51
              Re: .....SHEEP 2/5.....

              jälle üks küsimus kanti, mida küik õigesti panid, mis topi koha ära võttis:(
              Eriti rõve, et mister out of the box mõtleja SHEEPis eyestabber võitis ka.

              GG ja ei jõua järgmist ära oodata jälle.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #52
                Re: .....SHEEP 2/5.....

                GG. Meh, et ma viimasele ei osanudki midagi panna.

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #53
                  Re: .....SHEEP 2/5.....

                  klaas sa kirjutad pokkeri foorumis toimuvasse mängu, et tood põlevast majast välja pildialbumi? lol vot see on out of the box:D

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #54
                    Re: .....SHEEP 2/5.....

                    Ei, see näitab, et mul on hing. See oli armas:(

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #55
                      Re: .....SHEEP 2/5.....

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Ei, see näitab, et mul on hing. See oli armas:(

                      Mul on arvuti kõvakettal 1000x korda rohkem pilte kui kõikides pildialbumites kokku. Mul on ka hing.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #56
                        Re: .....SHEEP 2/5.....

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Ei, see näitab, et mul on hing. See oli armas:(
                        Kirjutasin ' holdem manager ' wtf :D. Ma vist lugesin küsimust valesti või panin midagi väga mööda.

                        Comment

                        • jaagup17
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1090

                          #57
                          Re: .....SHEEP 2/5.....

                          pole ime, et eyestaber võitis, copys mu arvutist vastused ja muutis paar asja ära ja luckbox

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #58
                            Re: .....SHEEP 2/5.....

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Kirjutasin ' holdem manager ' wtf :D. Ma vist lugesin küsimust valesti või panin midagi väga mööda.
                            kujutan juba ette seda vaatepilti, kuidas ülejäänud maja leekides lõõmab ja samal ajal üks vend oma HM andmebaasi USB pulgale kopeerib.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #59
                              Re: .....SHEEP 2/5.....

                              Üldtabel ka vahepeal.

                              Kood:
                              JarmoH		194
                              mäger		167
                              MM		164
                              Martifiko 	161
                              erplander	145
                              rasmer		142
                              kardaanirist	140
                              reket25		137
                              ok2aa		126
                              mylolo		111
                              maunzz		103
                              Dogers		90
                              Char		85
                              RandyLahey	81
                              donkament	76
                              KristjanLaas	76
                              jaagup17	75
                              KarelKorm	73
                              Robbbim		52
                              kotkas1000	47
                              zorko		38
                              eyestabber	34
                              vapsik		33
                              pikk28		29
                              yolpa		29
                              masterpuppet	26
                              Maxi		26
                              Rigged		23
                              hrlohe		19
                              karupoeg	17
                              kilu6		16
                              kossu2ss	16
                              KristjanRawk	12
                              WowAwiAA	10
                              reggie		8
                              IamAllin	8
                              hotcocacola	2
                              v@iko		1
                              atsetoon	0
                              harryahven	-1
                              ranka		-8
                              kiirnuudlid	-9
                              bounce		-10
                              bluelite	-13
                              Ski		-15
                              Skyline		-15
                              K2snakas	-16
                              bi0hazard	-16
                              Toomasl		-25
                              Oliverk		-33
                              tafka31		-33
                              Cypher0		-35
                              leits		-37
                              Cryxalis	-39
                              Fortune		-56
                              taavi		-58
                              FreakyJason	-59
                              Fozzizle	-62
                              Ermii		-66
                              altzie		-73
                              hoss23		-74
                              gamblingFTW	-79
                              samsung		-85
                              ristijeesus	-90
                              timz0333	-90
                              Matu		-95
                              LuuK		-96
                              Avicii		-107
                              Looper		-122
                              levis		-125
                              isutuba		-133
                              BlackWerewolfGenie-143
                              VisaHing	-240
                              Owner85		-369

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #60
                                Re: .....SHEEP 2/5.....

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Ei, see näitab, et mul on hing. See oli armas:(
                                Confirmin

                                Comment

                                Working...