.....SHEEP 2/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    .....SHEEP 2/5.....

    SHEEP 2/5

    Teisisõnu korraldan väikse Sheepi miniliiga, mis koosneb 5st järjestikkusest mängust.
    Punkti süsteemi kopeerin sisuliselt Jeebuse korraldatud mängust. Algselt igal mängjal 0 punkti, arvestades mängude keskmist, saadakse kas + või - punkte.

    Abipalvena kirjutaksin, et võimalusel võite saata ka oma mõtteid küsimuste kohta, mida kasutada järgnevad neljas mängus, kasutaksin teiste mõtteid hea meelega. Siiani saatnud ainult erplander ja tema küsimusi kasutasin ka osasi teises mängus.

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Alates teisest mängust kaasan ka jokkeri, mille lisate ühe vastuse taha ning mis duubeldab selle vastuse punktid. Kasutada ainult 1 jokker, seega valige hoolikalt ja mõelge mida ka teised vastata võiks.

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    ---------------------------------------------------------------
    Küsimused.

    1.Jalgpalliklubi Inglismaal, välja arvatud Manchester United?
    2.Riik Vahemere ääres?
    3.Juurvili?
    4.Teie maja põleb, pereliikmed/loomad on päästetud, lähete järgi ainult ÜHELE asjale, mis see on?
    5.Jalgpallur Eesti koondises?
    6.Pixar filmistuudio film?
    7.Järjesta 1,2,3
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    8.Film, millel on mitu järge(vähemalt 3 osa)?
    9.Spordikommentaator Eestis?
    10.Jaak ... (perekonnanimi)?
    11.K-tähega algav loom?
    12.Kange alkohol?
    13.Sünonüüm sõnale "suur"?
    14.Ford'i mudel(näitena Opel Vectra)?
    15.Kalendrikuu aasta?

    ---------------------------------------------------------------

    Reveal esmaspäeval kell 18.00, sinnani aega ka vastuseid saata.

    Hetkel vastanud 16.10.2013 03:00 seisuga. (Kui näete, et enda nime pole ja olete selleks ajaks saatnud vastused, andke märku ja kontrollin üle.)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: .....SHEEP 2/5.....

    Üldtabel ka peale esimest mängu.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: .....SHEEP 2/5.....

      Jääb hetkel nii ja pole esimese 10 vastajaga miskit sellist juhtunud ka nagu kardate.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: .....SHEEP 2/5.....

        Arutelu, et mida mingi punkti all on mõeldud, see mõjutab järgnevate mängijate otsuseid, mis seab ebaõiglasesse olukorda need, kes varem vastasid.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: .....SHEEP 2/5.....

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Arutelu, et mida mingi punkti all on mõeldud, see mõjutab järgnevate mängijate otsuseid, mis seab ebaõiglasesse olukorda need, kes varem vastasid.
          Sinul õigus :(.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: .....SHEEP 2/5.....

            See viimane küsimus küll ajuvaba :)

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: .....SHEEP 2/5.....

              Hetke seisuga 23 vastanut.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #8
                Re: .....SHEEP 2/5.....

                steve jobsi raamatut oled ilmselt lugenud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: .....SHEEP 2/5.....

                  Ärge palun kommenteerige seda teemat v.a. juhul, kui on tõesti täpsustav küsimus. Isegi seda võiks PM-iga lahendada, sest see rikub mängu.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: .....SHEEP 2/5.....

                    30 osalejat olemas.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: .....SHEEP 2/5.....

                      Hoogu juurde, muidu tuleb vähem kui esimene kord.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: .....SHEEP 2/5.....

                        49 koos. Kas lõpuspurdiga tuleb rohkem kui esimene kord?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #13
                          Re: .....SHEEP 2/5.....

                          Vastaks, kui viimasele küsimusele midagigi vastata oskaks :(

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: .....SHEEP 2/5.....

                            15 tulnud juurde 2 ja poole tunniga. Good work.
                            Vasta ikka, äss ei ole häbiasi ning enamus aru saanud.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: .....SHEEP 2/5.....

                              Kohe algab reveal. Tänasel mängul 67 mängijat.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...