Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1966
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Wowa wtf day 1 alates on nad rankaga oma vahel keerutanud.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1967
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      mis vahet sel on ma ei saa niikuinii hääletada ju, mind ei jäeta endgame.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1968
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Arvad, et homme hakkab keegi minuga koos lynchima kedagi muud peale ranka? Vaevalt.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #1969
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Mulle ei meeldi see, et KP sind külana ei clearinud :S
          Sa arvad, et BWG lock küla?

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1970
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Timzi kohta sellised asjad

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            lol,
            nice move! Miks hääletada sest tundub fishine? laasil vist kolmas mäng ja siiani ma ei saa aru mida ta toodab. eelmine mäng oli tal algus hunidne küll. Peaks võrdlema selle mängu algusega.


            Praegu aga eyestabber Luusis teemas ringi nägi, et noobc chari ja siis pm snap tahtis samamoodi cleari. Weak hunt tundud stabber. Postita veel midagi huvitavat.
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Ei või iga päev. Pärast esimest päeva saab alles fakte ritta hakata panema ja kuna meid nii palju siis ilmselt kolmandal päeval tuleb KT välja ja saame 3 kindlat küla teada kui neid selleks ajaks söödud pole.
            Miks kt peaks kolmandal päeval kolme külaga välja tulema, eriti random tundub.
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Võib mind hääletada mul nahk paks juba aga siis lihtsalt 1 küla vähem.
            Sams see tundub pigem külane.
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Miks ranka nii vait on?
            Ei suruks hunti pakun ikka pigem küla.

            Oli imelik KT väljatuleku post kolme külaga aga võibolla ei arvutanud kõige läbi või unustas ära, et 17 mängijat ma ei tea.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1971
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Sa arvad, et BWG lock küla?
              in b4 karupoeg lendab laivi, et ma hunt.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1972
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Kui BWG paneks sunduslikult siin halbu reade ja lahmiks sellises tempos. Oleks d1 alguses olnud meil kõik hundid teada. Jah lock.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1973
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Ma just sain aru, et mõttetu tõmmelda. Kuna ma olen suht kindel, et KP on hunt aga mitte keegi muga niikuinii kaasa ei tule, jookseb samamoodi kotti nagu viimane mäng ja võita ei saa.

                  Ma ei usu, et hundid oleks timzile sellise liini andnud, et istu vaikselt.

                  Pole vahet kui palju ma materjali leian või poste välja toon mis neid omavahel kokku seob kõik ütlevad ikka, "Ei usu, et ta ranka tanki paneks"

                  Kuigi see ongi ju kogu point, sellepärast ta tanki panebki ranka, et omale selline clear saada.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1974
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    + kui mina ajasin oma fortune, luuk, neeme teemat siis karupoeg, ranka panid täiesti teises teemas edasi ja ei pööranud sellele mingit tähelepanud, sellepärast et tahtsid omale kindlamat alibit teha.

                    Ma kogugaeg mõtlesin kuidas on võimalik, et KP lihtsalt tuimalt mööda vaatab aga ei ole ju palju valikuid. Vaata toda päeva ma raiun oma teemat aga KP ja ranka on nagu mullis, see on nii lavastatud shit kui olla saab.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1975
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Mind häirib nii räigelt karupoja liin. Ta külana ikka vähemalt korra öelnud, et olen küla. Kõik ta postid on pigem sellised, et kuidas ta "välja" näeb külana või mis tegema peab. See nii imelik ikka. Pealegi ma usun, et karupoeg oleks mind külana ammu juba ära clearinud enda jaoks kuna ta seda aga ei tee siis pigem hunt.

                      Ma ei tea täna avicii, homme ranka, ülehomme karupoeg ma tahan nii lynchida.
                      stfu

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1976
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        karupoeg

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1977
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          gets interesting

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1978
                            Vote Count 1844 to 1977

                            Hääled seisuga post 1844 kuni 1977
                            Öö saabub 5:24:04 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            4 Avicii -andres- (1), eyestabber (8), Char (8), BlackWerewolfGenie (69)
                            1 ranka overbet (3)
                            1 karupoeg WowAwiAA (31)
                            1 BlackWerewolfGenie Avicii (4)
                            3 ei ole hääletanud timz0333 (1), ranka (0), karupoeg (1)

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1979
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Veensidki ära mu.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #1980
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                ei meeldi see post ei usu, et sa külana siiamaani peaks mind potentsiaalseks hundiks
                                mine perse

                                visa pane ban ma ei viitsi siukese lolliga mängida

                                Comment

                                Working...