Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1261
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ärkasin. Miks ma jälle hunt olen? Käin ujumas ära, siis räägime.
    Küsi Visa käest, dunno

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1262
      Vote Count 1187 to 1261

      Hääled seisuga post 1187 kuni 1261
      Öö saabub 7:41:56 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      3 ranka eyestabber (20), karupoeg (1), camu (9)
      1 timz0333 Char (2)
      1 overbet WowAwiAA (5)
      1 BlackWerewolfGenie LuuK (6)
      1 LuuK BlackWerewolfGenie (12)
      5 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (1), overbet (0), Avicii (13), -andres- (1)

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #1263
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Kuna see mäng segab veidi mu töötegemist, kuna tahan koguaeg tsekata, mis toimub, siis...
        Ilmselt on minu minek niikuinii kohe varsti.

        Hundid on Avicii ja ranka - peekitud nagu kord ja kohus.

        Üks küla ka peekitud, aga ma ei tea, kas peaksin tema ka välja ütlema või jätame hetkel saladuseks?
        väga feik hundine claim oli see, sa oleks vabalt KTna juba eile välja tulnud kui tule all olid, see et sa täna seda teed, näitab kohe et sa oled hunt ja tahad aktiivsetest küladest lahti saada

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #1264
          Re: Vote Count 1187 to 1261

          camu

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1265
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            väga feik hundine claim oli see, sa oleks vabalt KTna juba eile välja tulnud kui tule all olid, see et sa täna seda teed, näitab kohe et sa oled hunt ja tahad aktiivsetest küladest lahti saada
            jajah. Te sööte mind niikuinii öösel ära, seega pole erilist vahet su jutul, sest hommikul selgub tõde niikuinii.
            Mis puutub aktiivsetesse küladesse, siis sind ja eriti rankat ma sinna küll ei liigitaks.

            Comment

            • Avicii
              Grinder
              • Nov 2012
              • 800

              #1266
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              mul selline kahtlane tunne, et wow ja camu võivad koos hundid olla...

              Comment

              • eyestabber
                Grinder
                • Feb 2010
                • 505

                #1267
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                kui camu on, siis on wow ka imo. AGA kui keegi parema KT stooriga välja ei tule siis peab minema sellega

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1268
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  mul selline kahtlane tunne, et wow ja camu võivad koos hundid olla...
                  Tundub tõesti legit tunne. Eriti usutavaks teeb selle veel see, et wow claimis KT, et mind päästa. Nüüd jätsite ta kenasti öösel ellu ka, et kindlasti seda teooriat täna peale suruma hakata.

                  Comment

                  • eyestabber
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 505

                    #1269
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    midagi haiseb igatahes. ma hetkel kooli , õhtul tsekkan uuesti siia

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #1270
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Tundub tõesti legit tunne. Eriti usutavaks teeb selle veel see, et wow claimis KT, et mind päästa. Nüüd jätsite ta kenasti öösel ellu ka, et kindlasti seda teooriat täna peale suruma hakata.
                      Kui sa oled eile KTna surnud siis oleks 0 telli maha jäänud, kogenenud mängijana poleks sa sel kunagi lasta juhtunud. Wow claimis KT, et täna mind välja võtta kuna eile olin mina ainuke, kes tema külasuses kahtles. Öösel sõite ära Laasi, mis tegi Wow KT claimi veel "tõelisemaks".

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1271
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Sa ajad nii lolli juttu.
                        Minu telle oli mitmeid. See, et teie hundichatis rankaga neid leida ei suutnud, pole minu probleem, vaid teie, eh?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #1272
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Avicii

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1273
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            unvote

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1274
                              Vote Count 1187 to 1261

                              Vale Count.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1275
                                Vote Count 1187 to 1274

                                Hääled seisuga post 1187 kuni 1274
                                Öö saabub 7:06:23 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                3 ranka eyestabber (22), karupoeg (1), camu (12)
                                1 timz0333 Char (2)
                                1 BlackWerewolfGenie LuuK (6)
                                1 LuuK BlackWerewolfGenie (12)
                                1 camu Avicii (17)
                                1 unvote WowAwiAA (7)
                                4 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (1), overbet (0), -andres- (1)

                                Comment

                                Working...