Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #871
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ranka on hea rong sellepärast ka, et q_q eile süüdistas teda pikalt.

    Ma olen 100% kindel, et q_q oleks täna tulnud sama jutuga peale, et ranka võiks minna.

    Teisi külasid võib ranka n.ö. ära rääkida ja loota, et kuna saime neemele pihta, siis talt tuli maas. Samuti hakkas täna tema "hääletame inactive külad" mantra väga hoogsalt peale.

    Ja btw. ranka oli eile väga tiltis kui alguses olid hääled tal. Kuigi oli teada, et ranka ei lähe day 1 kuigi tihti.
    Kui ma ei eksi, siis q_q suunas hääled minu pealt hoopis neeme peale.

    Aga panin sulle igno. Tõsiselt sa ei meeldi mulle mängijana, sest sa alati ajad miskit jura. Kes oli su eilse päeva read, et sa ei hakanud inactive mängijaid hääletama? Eelmine kord oli: teadsin, et q_q on hunt. Ära aja jura. Võitle üksinda.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #872
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      teeme täna fortune või avicii traini. mis arvate?

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #873
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Ma tegin posti, et Neeme ja Luuk tema profiilil.

        Tuli tegi posti, et tema käis neeme profiilil kuna üritas mingeid vimaseid poste leida.

        ütlesin, et vastupidi oli

        "lol"

        "laasile oli vastus"

        nüüd hetkel vahetas jälle oma varianti ja ütles, et
        "mis misstep, läksin ta profiilile et vaadata ta viimaseid postituse, käisin nii ka teistel kontodel, aga kuna hide peal siis ta ei näita seda. Ei teadnud seda ja vastasin bwg-le sest sain aru et ta rääkis et mina olen neeme kontol käinud"
        misasja, mida ma vahetasin?

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #874
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Ma tõin kusagil välja ka miks Avicii parem.

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #875
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            Minu jaoks on igastahes selge, et meil on tegemist noobhuntidega. eilne q_q nightkill oli väga halb. See jättis sisse cleared minu ja cleared wowa. q_q oleks seal väga easily saanud hundina ka seda teha, et ennast lockclearida.
            thanks for the clear, bro

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #876
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Ja selle peale ma "tilti" läksingi. See, et ma caps locki kasutasin, ei tähenda, et ma tiltis olin vaid korrutan seda laused juba 100x. Rohkem ma enam ei korruta ja ei viitsi nii mängida. Hakkan ka one-man-armyt mängima ja jällegi kahetsen, et ma siia mängu tulin
              PS! Rohkem ma ei postita ka. Teen ka päevas 2-3 posti ja panen hääle. Tulen enne päeva lõppu tagasi nagu eile. Eile küll kogemata, aga täna meelega.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #877
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Hakkan enesekindlaks muutuma, nõus isegi Avicii täna esimesena hääletama. Kuna teiste kohta teil thin read siis neid te nagunii lõpuni ei usalda, aga Avicii on teistel põhjustel hundine ja temalt libiseb kahtlus kergemini.
                Here.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #878
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  misasja, mida ma vahetasin?
                  Enne kui sa vastasid siis ütlesid, et see oli vastus laasile, sellepeale kui ma mainisin, et vastupidi oli. ehk mõtlesid seda "lol" aga see ka suht thin.

                  Nüüd ütled, et see oli ikkagi vastus mulle.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #879
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ma pean minema ausat tood tegema. Kp kui kunagi pihta saad asjale, mis sa saad, siis koos bwg-ga tana seletage, et firtune laheb. Bye.


                    Kui ma oosel suren ja fortune kula, siis bwg, ob ja timz confirmed hundid.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #880
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kui ma ei eksi, siis q_q suunas hääled minu pealt hoopis neeme peale.

                      Aga panin sulle igno. Tõsiselt sa ei meeldi mulle mängijana, sest sa alati ajad miskit jura. Kes oli su eilse päeva read, et sa ei hakanud inactive mängijaid hääletama? Eelmine kord oli: teadsin, et q_q on hunt. Ära aja jura. Võitle üksinda.
                      kle ranka stfu ausalt. Sulle ei või mu stiil meeldida, aga mina päästsin eile su fkin elu sellega, et readisin neeme ära. MIda sa mölised? kui mind ei oleks olnud, siis oleks eile sina lennanud ja thats it. ja see oli teist mängu järjest kui ma readisin day 1 hundi ära. Sina oled teist mängu järjest ainult mölisenud ja iba ajanud. võta korra oma toon vaiksemaks ja konstanteeri fakti, et sa oled täiesti ebavajalik vend külana. Erinevalt minust.

                      Ja mina ei pea sulle sittagi õigustama.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #881
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        teeme täna fortune või avicii traini. mis arvate?
                        Ma Avicii trainiga nõus. Fortune peaks pigem tänane peek olema.

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #882
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          võtke välja mind jah, super mõte

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #883
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kui ma ei eksi, siis q_q suunas hääled minu pealt hoopis neeme peale.

                            Aga panin sulle igno. Tõsiselt sa ei meeldi mulle mängijana, sest sa alati ajad miskit jura. Kes oli su eilse päeva read, et sa ei hakanud inactive mängijaid hääletama? Eelmine kord oli: teadsin, et q_q on hunt. Ära aja jura. Võitle üksinda.
                            ranka


                            minu hääl täna lukus. mul pohhui. kuidas saab wolfi mängida kui sa paned kaasmängijale igno, sest sulle ei meeldi ta stiil? nägemist

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #884
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Enne kui sa vastasid siis ütlesid, et see oli vastus laasile, sellepeale kui ma mainisin, et vastupidi oli. ehk mõtlesid seda "lol" aga see ka suht thin.

                              Nüüd ütled, et see oli ikkagi vastus mulle.
                              see lol oli vastus laasi sellele postile kus ta ütles et ma peaks oma 2009 hu selle junni ära võtma sealt vms.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #885
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                Ma Avicii trainiga nõus. Fortune peaks pigem tänane peek olema.
                                Eile tegid listi kus panid mängijad ülevalt alla ritta


                                alumised kaks olid

                                Neeme
                                Camu

                                tegid paar posti hiljem seletuse, et all pool külasemad ja arvatavasti vahetaks Camu ja neeme ära seal.

                                Miks clearisid neemet?

                                Comment

                                Working...