Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #661
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    mis siin segaseks jäi?
    Ei usu, et sa päris külatargana ootad kaks päeva et hostilt peekide vastuseid saada ja rahulikult edasi mängid.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #662
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Ja siis veel välja ka tuleksid.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #663
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Coming in thread for the first time 15:01 Fortune, 15:17 Neeme back võttis kaua
        et vastata ehk oli vaja konsulteerida teiste huntidega kuidas mu hide küsimusele vastata 15:36 overbet

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #664
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          *Neeme oli teemas juba enne käinud aga mu hide küsimusele ei tulnud vastust ja sellel ajavahemikul tuli ja teised 2 tulid threadi siis esimest korda.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #665
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Aga praegu tuli ikka see kõige imelikum teema, et miks Char tegi sellise fake claimi ja miks klaas nii räigelt mind hundiks surub.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #666
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Ise surud hundiks end, ma pole suruma hakanudki:(

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #667
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Ja jälle lükkad teema kõrvale ja püüad laiendada kahtlusaluste ringi aina.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #668
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Võibolla ma eksin ühe hundiga aga hetkel tundub nii.

                  Ma mingit pinget küll ei taju tunnen, et on WIN juba.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #669
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ma ei saa aru, miks sa ignored külana suuri most obv telle ja otsid mingit thin valuet täiesti imelikest kohtadest.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #670
                      Vote Count 570 to 669

                      Hääled seisuga post 570 kuni 669
                      Öö saabub 8:00:58 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      2 timz0333 KristjanLaas (28), Char (5)
                      2 overbet BlackWerewolfGenie (43), eyestabber (8)
                      1 Fortune LuuK (6)
                      1 Char ranka (1)
                      9 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (1), overbet (0), karupoeg (0), Fortune (0), Fabulous (0), camu (1), Avicii (0), -andres- (2)

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #671
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Ja jälle lükkad teema kõrvale ja püüad laiendada kahtlusaluste ringi aina.
                        Eelnev info on mis kogunes öösel.

                        uus info on see mis tekkis praegu. Ma jätan kõik info siia maha ja selle järgi on külal kergem mängida niikuinii. Huvitav, et su stiil on lihtsalt erinev kui ta oli seda eile aga mul ei ole mõtet suga vaielda kuna tundub imelik.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #672
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          kuna bwg end nii hundisena näidanud, siis timz0333 imo esimesena.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #673
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Eelnev info on mis kogunes öösel.

                            uus info on see mis tekkis praegu. Ma jätan kõik info siia maha ja selle järgi on külal kergem mängida niikuinii. Huvitav, et su stiil on lihtsalt erinev kui ta oli seda eile aga mul ei ole mõtet suga vaielda kuna tundub imelik.
                            ma tõesti püüan mõista sind ja ei taha, et sa oleks hunt, aga sa pole siiani vastanud, miks ignored seda, et timz ja ob hääled olid rankal ja suht hilja pandud ka veel, kui hakkas tekkima flip olukord.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #674
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Mida nightkilli, q_q oli neeme vagunist kõige halvem variant :D

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #675
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Ma ei saa aru, miks sa ignored külana suuri most obv telle ja otsid mingit thin valuet täiesti imelikest kohtadest.
                                Kas sa oled vihane, et minu arvamus ei ühti sinu arvamusega? Miks peaks sinu arvamus olema õigem? Kus ma tõin välja juba mille põhjal ma selle otsuse langetasin. Sa pole siiamaani midagi argumenteerivamat, kui "timz on 100% hunt" karjunud mis on täiesti ajuvaba.

                                Ma ei kaitse teda, ei välista, et ta võib hunt olla, ausalt ei tea täpselt sest mul pole listi ees küll aga tunduvad mulle teised rohkem hundid, kui timz. Kui ma peaksin eksima siis on alati aega veel puua, meil on 17playerit algselt ja esimese hundi tapsime ära, KT elus, mänuruumi veel sitaks? Ei ole? Su praegune käitumine ei tundu mulle enam väga külane aga benefit of a doubt on veel.

                                Comment

                                Working...