Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #781
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    How in a world sa sellised asjad hundiseks tembeldad. Mine vaata mu hundi mänge ffs. Sa oled küll libahunti mänginud sa ei saa nii vigast toota ju comeon.
    Olgu ma mõtlesin, et ei pea quotema aga teen seda siis. Ma tegelt ei pannud sulle hetkel mingit tuld ja oleksin palju parema meelega kedagi teist lynchinud aga äkki sa ise proovid siis fancy playda.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #782
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Ta heitis just poolele player listile sellise varju ja me ketrame seda kuni end gameni ju.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #783
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Ma ei saa aru millest te vaidlete siin praegu. Testime bwg teooriat ja täna fortune ja kui on vale hakkame otsast. Hetkel tundub solved.

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #784
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          karupoeg pole ka täna postitanud veel .-.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #785
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            hr detektiiv nhuj. TÕmbame oksa, visa lase modkilli ta!
            Lõvipasteeti sõid täna lõunaks? :)

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #786
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              BWG on nii rumal lihtsalt et oioioioi

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #787
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                tagasi, hakkan järjest võtma
                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Ei usu, et sa päris külatargana ootad kaks päeva et hostilt peekide vastuseid saada ja rahulikult edasi mängid.
                obv, see peaks juba mu esimesest postist selge olema et ma kt pole..
                kuna sa tundud foorumi peensusi hästi tundvat peaksid teadma et ma poleks isegi rollikirja bloki korral kätte saanud.
                klaasil täiesti adekvaatne reaktsioon mu postile, temale see oli ka

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #788
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  BWG on nii rumal lihtsalt et oioioioi
                  Miks, mina ei palunud sul ennast oksa tõmmata. Aga ma ei peagi suga rääkima ju, kõik on korras. Saab ikka lahendada.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #789
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Esimest korda mängid w? Mislynch = hunt.... joken right?
                    WW12

                    Algselt postitas WowAwiAA
                    Aga valet vandusid ju? Ma ei saa aru mida sa taotled, et see "white text" puudumine praegu lockib su külana w?
                    Ole nüüd Simmo, esimest korda mängid w?
                    Esimest korda mängid? võib päris hea hunditell olla.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #790
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      WW12 oli KP'ga hunt siis. Panid ka samas stiilis mulle vastuseid.

                      Ega ma sind ärritumas niimoodi pole varem näinud aga läks hinge ja ei tunne vahet kas on lynch or not. Aga pigem ikka Fortune, LuuK, Neeme niipaljude timingutega

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #791
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        See on WW13 MINU PAHA

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #792
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          WW12



                          Esimest korda mängid? võib päris hea hunditell olla.
                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          WW12 oli KP'ga hunt siis. Panid ka samas stiilis mulle vastuseid.

                          Ega ma sind ärritumas niimoodi pole varem näinud aga läks hinge ja ei tunne vahet kas on lynch or not. Aga pigem ikka Fortune, LuuK, Neeme niipaljude timingutega
                          Sellised asjad mäletad ja lähed tagant järgi üles korjama? Aga see, et eelmine mäng närvi läksin on ununenud? Su mälu/alateadvus on väga valikuline... tõenäoliselt mingi mõjutuse tõttu.

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #793
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            No mu thin-read oli based sellepealt, et ma vaatasin eile kõikide mängijate profiilid läbi ja kuidas oli activity.


                            20:29 Fortune - mingi mäng postitas shitloads, siis kui bwg-ga lõpus sõdisid
                            20:29 neeme - back, 30 minta aega, loen ka viimase 2 tunni postid siis läbi...
                            20:29 Luuk -I cannot tell a lie.
                            ma olen viimasel ajal külastanud ainult hosti profiili. pinky swear selle peale.

                            mis aegadesse puutub siis on siin mingi segadus, ei leidnud sellist aega selliste postitustega. see pole ka tähtis, kuna sama hästi oleks võinud olla vahe 0 asemel 15 minutit arvestades mu eilset "lagi". huntide puhul võtta 3 sama minuti postitust ja sellest veel mingit teooriat ehitama hakata on suht rumal. neil on võimalus oma poste koordineerida, külal pole.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #794
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              See on WW13 MINU PAHA
                              kõige suurem slip ever

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #795
                                Vote Count 570 to 794

                                Hääled seisuga post 570 kuni 794
                                Öö saabub 6:00:58 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                3 Fortune KristjanLaas (53), BlackWerewolfGenie (87), LuuK (8)
                                1 timz0333 Char (6)
                                1 overbet eyestabber (9)
                                1 BlackWerewolfGenie WowAwiAA (30)
                                1 Char ranka (2)
                                8 ei ole hääletanud timz0333 (1), overbet (0), karupoeg (0), Fortune (10), Fabulous (0), camu (1), Avicii (9), -andres- (2)

                                Comment

                                Working...