Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Olgu ma mõtlesin, et ei pea quotema aga teen seda siis. Ma tegelt ei pannud sulle hetkel mingit tuld ja oleksin palju parema meelega kedagi teist lynchinud aga äkki sa ise proovid siis fancy playda.
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Comment