Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Hommik, polegi ammu teise päeva jõudnud.
Char,
Saan aru, et olen suspect nr 1 aga joondusin lihtsalt suurest isandast qq-st ja neeme rong tekkis ennem kui oma hääle lukku panin. seega oleks mul hundina olnud väga ez ennast clearida ja neemele hüpata ilma igasuguse kahtluseta. Ei näinud neemes hunti ja ei pidanud seda vajalikuks lihtsalt.
Nüüd afk suht palju. rl ja sünnipäevad aga mingi hetk tagasi ja vaatan kes siin neemega koos võiks olla. see on lol muidugi, ethundiga koos sattusin ranka vagunile :D
Hommik, polegi ammu teise päeva jõudnud.
Char,
Saan aru, et olen suspect nr 1 aga joondusin lihtsalt suurest isandast qq-st ja neeme rong tekkis ennem kui oma hääle lukku panin. seega oleks mul hundina olnud väga ez ennast clearida ja neemele hüpata ilma igasuguse kahtluseta. Ei näinud neemes hunti ja ei pidanud seda vajalikuks lihtsalt.
Nüüd afk suht palju. rl ja sünnipäevad aga mingi hetk tagasi ja vaatan kes siin neemega koos võiks olla. see on lol muidugi, ethundiga koos sattusin ranka vagunile :D
Comment