Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #571
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    q_q võeti maha obv, sest ta oli viimane, kes neemele liigutas.


    kui aus olla, siis see on üsna hundine. nii tüüpiline..."aaa ma tulin tagasi, vaatasid läbi kiirelt, jah tundub hea rong" loogilisi seletusi pole, üks suur mull, annab otsustavad hääle rankale, kui neeme tules. 21:58

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Jöudsin just ka läbi sortida selle asja ja ranka tundub solid valik täna. Käitumismallid way diffrent külana imo ranka lukus
    arvan, et timz0333 on täna hea rong.


    KÜLA:

    viimase 10 minuti jooksul liigutasid hääle neemele:

    karupoeg
    wow
    andres

    +fortune, sest hoidis hääle lõpuni

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #572
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      LuuK

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #573
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        char

        vähe poste, aga väga tark vend. milleks vaikid sõbrake? räägi oma põhjustest.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #574
          Vote Count 570 to 573

          Hääled seisuga post 570 kuni 573
          Öö saabub 12:08:23 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          1 LuuK BlackWerewolfGenie (1)
          1 timz0333 Char (1)
          1 Char ranka (1)
          12 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), KristjanLaas (0), karupoeg (0), LuuK (0), timz0333 (0), overbet (0), Fortune (0), camu (0), Avicii (0), Fabulous (0), eyestabber (0), -andres- (0)

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #575
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Timz0333 ja ob peavad minema järgmised päevad for sure. Camu nii väga suspect ei olnud.

            Avicii wtf see sinu KT lause enne päeva lõppu tähendas.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #576
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Basically külana saite suht 3 lock clear kasutajat. + Arvan, et kui ranka täis ei olnud, siis ka tema vägagi külane, sest why the hell ta afkis omaette, kui oli minemas. Fortune ka siis obv veel jep.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #577
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                2 hunti ka olemas veel

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #578
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  üks hunt oli päev otsa aggressiivne, ilmselgelt oli alfa-mode's kolm üritasid vaikselt radari all lennata.

                  KL, ranka, andres, külad

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #579
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Name them, loen ise varsti tõsisemalt üle.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #580
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Ootame täna päevast actionit veidi veel siis saand kindlamad readid aga avalikustan päris varakult et kõik saavad läbi analüüsida. Mul on mingi 80% - 20% olukord, et mäng lahendatud.

                      Lappasin öösel kolm tundi teemat notepadiga.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #581
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        char

                        vähe poste, aga väga tark vend. milleks vaikid sõbrake? räägi oma põhjustest.
                        hmm, ma ütlesin juba alguses, et hakka väga palju mässama siin.

                        aga ma arvan, et kõige rohkem infot saame me nii, et hakkame neeme poste läbi vaatama...


                        -andres-
                        WowAwiAA
                        Karupoeg
                        Fortune
                        Char


                        Algselt postitas neeme Vaata postitust
                        overbet, ma ei saa su loogikast aru.
                        ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?
                        Algselt postitas neeme Vaata postitust
                        Ranka ka jõudis teemasse, ainult Luuk veel puudu...

                        Mulle endiselt arvamusel, et BWG, q_q või Laasi esimesel päeval võtta oleks vale, kuigi arvan, et üks neist siiski hunt võiks olla, aga jah, kes ? Nad hoiavad mängu aktiivsena esimestel päevadel, kus reade isegi vähe ja ainult aktiivsuse pealt saab tulla mingeid vihjeid. Kuigi, et segadust tekitab ka see kõik siin ja iga post paneb kahtlema. Plussid siiski kaaluvad miinused siinkohal üle ma arvan.
                        Algselt postitas neeme Vaata postitust
                        BWG'le - kui ma kiirelt ei postita, see ei tähenda, et ma olen hunt lol. Foorum vahest nsm ka lahti, kui grind või midagi muud teen. "Online" olemine, ei tähenda ju seda, et ma teemat loeksin või oleksin üldse foorumis parasjasti.

                        Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla, aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

                        Ok , praegu 0 posti mehed - overbet, ranka, Luuk. Valiksin kedagi neist. Kuna overbetil ja Luukil on hääl olemas, siis praegu läeb ranka peale.

                        Pmst Fortune ka veel 0 posti.
                        Algselt postitas neeme Vaata postitust
                        Cmon Wow, miks sa rankalt hääli praegu maha korjad ?
                        Mingi põhjendus ka sellel w ?


                        ranka
                        Overbet

                        Camu
                        Fabulous
                        Camu
                        Eyestabber
                        KristjanLaas
                        Avicii
                        LuuK

                        BlackWerewolfGenie
                        Timz0333

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #582
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          hmm, ma ütlesin juba alguses, et hakka väga palju mässama siin.

                          aga ma arvan, et kõige rohkem infot saame me nii, et hakkame neeme poste läbi vaatama...


                          -andres-
                          WowAwiAA
                          Karupoeg
                          Fortune
                          Char












                          ranka
                          Overbet

                          Camu
                          Fabulous
                          Camu
                          Eyestabber
                          KristjanLaas
                          Avicii
                          LuuK

                          BlackWerewolfGenie
                          Timz0333
                          Olin üpriski kindel, et sul külaroll aga võibolla ei ole ka. Mina hunt ei ole, päris kindel olen ka, et Timz pole.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #583
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ja pinky promise on sacred mida ma poleks q_q'le hundina kunagi andnud

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #584
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Olin üpriski kindel, et sul külaroll aga võibolla ei ole ka. Mina hunt ei ole, päris kindel olen ka, et Timz pole.
                              ei no ma ei arvagi, et sa ütleks välja, et sa hunt oled. eksju

                              ma lihtsalt toon välja oma mõtted ja vaatan, mis toimuma hakkab.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #585
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                no problem mul teised kolm hundisemad niikuinii sa clear.

                                Comment

                                Working...