Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
q_q võeti maha obv, sest ta oli viimane, kes neemele liigutas.
kui aus olla, siis see on üsna hundine. nii tüüpiline..."aaa ma tulin tagasi, vaatasid läbi kiirelt, jah tundub hea rong" loogilisi seletusi pole, üks suur mull, annab otsustavad hääle rankale, kui neeme tules. 21:58
arvan, et timz0333 on täna hea rong.
KÜLA:
viimase 10 minuti jooksul liigutasid hääle neemele:
karupoeg
wow
andres
+fortune, sest hoidis hääle lõpuni
q_q võeti maha obv, sest ta oli viimane, kes neemele liigutas.
kui aus olla, siis see on üsna hundine. nii tüüpiline..."aaa ma tulin tagasi, vaatasid läbi kiirelt, jah tundub hea rong" loogilisi seletusi pole, üks suur mull, annab otsustavad hääle rankale, kui neeme tules. 21:58
Algselt postitas timz0333
Vaata postitust
KÜLA:
viimase 10 minuti jooksul liigutasid hääle neemele:
karupoeg
wow
andres
+fortune, sest hoidis hääle lõpuni
Comment