Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Ma tõesti ei saa ise ka ükski mäng aru miks ma suudan endast hundi mulje jätta? Peaksin teesklema kuidagi või tegema 2 posti ja ülejäänud päeva peidus olema, et clearida ennast? Tööl vahel liialt vaba aega jasiis elavnen tõmban mõned postid järjest. Siis jälle @ work ja eemal.
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Comment