Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
see post muidu on miks ma tahaks timzi lynchida, kõlab nagu miski mida hunt kirjutaks. Aga võib täitsa vale read olla ja kuna timz tõesti saanud esimene päev väga palju tala siis mul süda ei lubaks hääletada ikka, kui mingit raudkindlat telli kuskilt välja ei tule.
Algselt postitas timz0333
Vaata postitust
Comment