Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1456
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Char, mis teema su fake claimiga oli?

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1457
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      aga ma juba seletasin miks overbet on parem lynch su enda loogikale lähenedes ja camu/ranka peavad olema öökillid.

      Neid lynchida oleks ruma kuna mõlemad claimisid KTd ja me teeks töö huntidel liiga kergeks.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #1458
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Aga võtame siis parem overbeti kui on HUNT siis on game solved.

        Ranka/Camu peab söödud öösel olema siis saab peekidest teada kes on õige.

        Kui kumbki söödud pole siis obvious hundid.
        aga ütleme, kui overbet ei ole hunt, see pole üldse kindel.

        meeldib loogika, aga probleem selles, et ilmselt ei sööda teist "KP"d ära, ja mõlemad mängivad edasi, et nad KPd. mõlemad ütlevad, et nad peekisid kedagi...ja see osutus küla/hunt...

        pmst 0 infot saame sellest

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #1459
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Char, räägi oma fakeclaimist kõigepealt.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1460
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Kes on KP? Miks Karupoeg siia puutub, kas oled karupojaga koos hunt?

            Kuidas +ev käik on süüa ära votedes potentsiaalne Külatark ja huntidel lasta free käik öösel saada kui peaks eksima? Igaljuhul on keegi teine ka random küla parem lynch kui claimitud KT kes peab olema 100% söödud öösel.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #1461
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Char, mis teema su fake claimiga oli?
              random.ru

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              aga ma juba seletasin miks overbet on parem lynch su enda loogikale lähenedes ja camu/ranka peavad olema öökillid.

              Neid lynchida oleks ruma kuna mõlemad claimisid KTd ja me teeks töö huntidel liiga kergeks.
              okei ma saan aru sellest loogikas..see on super jah..

              aga vaata ma kirjutasin, miks see võib sitasti lõppeda. me kaotame see öö 2 küla, ning homme me ei tea ikkagi kumb neist KT on, mõlemad on elus.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #1462
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Aru ka saad, et külana on fake claim väga halb mäng?

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1463
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  Kes on KP? Miks Karupoeg siia puutub, kas oled karupojaga koos hunt?

                  Kuidas +ev käik on süüa ära votedes potentsiaalne Külatark ja huntidel lasta free käik öösel saada kui peaks eksima? Igaljuhul on keegi teine ka random küla parem lynch kui claimitud KT kes peab olema 100% söödud öösel.
                  KP all mõtlesin KT. kuidas karupoeg hunt on siin üldse??? wtf sa ajad.

                  ma rääkisin, miks +ev käik on...räägi mis homme saab kui mõlemad "KT" on elus..kuidas me targemad oleme?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1464
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    random.ru



                    okei ma saan aru sellest loogikas..see on super jah..

                    aga vaata ma kirjutasin, miks see võib sitasti lõppeda. me kaotame see öö 2 küla, ning homme me ei tea ikkagi kumb neist KT on, mõlemad on elus.
                    Kui üks neist on real KT siis ta saab lisa peeki teha.

                    Aga hundid ei saa never jääta Külatarka ellu ka mingi fancyplayina, eriti kui see peaks camu olema kuna tal on 2 hunti peekitud. Kui kumbagi ära ei sööda on mõlemad hundid.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1465
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Miski on vale siin.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #1466
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Kui üks neist on real KT siis ta saab lisa peeki teha.

                        Aga hundid ei saa never jääta Külatarka ellu ka mingi fancyplayina, eriti kui see peaks camu olema kuna tal on 2 hunti peekitud. Kui kumbagi ära ei sööda on mõlemad hundid.
                        mõlemad "KT" saavad peeki...aga kumba me usume?? ütleme, et mõlemad ütlevad, et X on küla või hunt...sittagi ei saa..

                        saavad jätta ellu just tänase olukorra pärast. kuula nüüd..ranka ja avicii tapavad ära camu, siis nad obv hundid.. kui camu tapab ära ranka, siis obv tema hunt..

                        seega..see ei ole üldse fancyplay..adjustib mängu oludele...pmst kui nad üksteist tapavad, siis mängivad cards face up ju? kas ma eksin?? kommenteeri seda.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1467
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          ranka

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #1468
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            unvote

                            ei ei ma ei saa seda teha sest see läheb kõige loogilisega vastuollu.


                            Ei saa lynchida claimiga vendi see liiga retard play.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #1469
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              vaatan läbi selle olukorra kuidas kõige paremini läheneda on.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1470
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                char, sa ikka saad aru, et kui sa voted välja kp, siis jääb huntidele üks käik rohkem? WTF jama sa ajad üldse.

                                Comment

                                Working...