Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
selge. bolditud osa vale tho.
aga fine, saan mõttest aru.
tegelt ei saa ka. Kust jookseb piir?
q_q on 100x copynud tekste teistest mänguteemadest. läheb täpselt sama reegli alla.
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
aga fine, saan mõttest aru.
tegelt ei saa ka. Kust jookseb piir?
q_q on 100x copynud tekste teistest mänguteemadest. läheb täpselt sama reegli alla.
Comment