Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1306
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Varahommik poleks okei.



    Kellaaeg on osa privaatsõnumist ja osa suhtluses, mis on toimunud väljsaspool mänguteemat. Kellaaegade või mingi kirjavea arutamine saadud kirjas pole lubatud. Pmst üritad ennast clearida kasutades mänguväliseid asju.
    selge. bolditud osa vale tho.

    aga fine, saan mõttest aru.

    tegelt ei saa ka. Kust jookseb piir?
    q_q on 100x copynud tekste teistest mänguteemadest. läheb täpselt sama reegli alla.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #1307
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Teised mänguteemad on kõigile nähtav avalik info ja kõik saavad seda c/p. Kasutatakse selleks, et võrrelda eelmise mängu tegevust antud mängu tegevusega.

      Kellaaegade välja toomine või oma PM sisu avaldamine pole enam libahundi mängimine, sest küladel ja huntidel pole kasutada samasugust infot. Kõik külad teavad, mis kell nad kirja said või mis seal täpselt kirjas. Hundid seda ei tea ja seega on nad ebavõrdses olukorras.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1308
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        ok

        Comment

        Working...