Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
looper ma ei tea mis muutunud on, aga bwg oli eile hunt ja on ka täna..
kui ma q_q ga tiimis, kas ma mängiks nii nagu ma mängin? bwg on teinud skeeme sitaks...mina straightforward külaelanik
Algselt postitas BlackWerewolfGenie
Vaata postitust
kui ma q_q ga tiimis, kas ma mängiks nii nagu ma mängin? bwg on teinud skeeme sitaks...mina straightforward külaelanik
Comment