Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Kui avicii ennem 18.55 oma kokkuvõtet ära ei tee siis läheb minu hääl talle. Tal oleks hundina hea mugav praegu kõrvalt vaadata kuidas külad üksteist pakuvad.
Kui avicii ennem 18.55 oma kokkuvõtet ära ei tee siis läheb minu hääl talle. Tal oleks hundina hea mugav praegu kõrvalt vaadata kuidas külad üksteist pakuvad.
Comment