Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE
ütle kas oled varem mänginud teise nime alt või mitte
ja kui oled siis saada lencile oma nick pm-iga sest meil mõned mängijad kes reegleid rikkunud ja keda mängu ei võta enam (nt ranka)
ütle kas oled varem mänginud teise nime alt või mitte
ja kui oled siis saada lencile oma nick pm-iga sest meil mõned mängijad kes reegleid rikkunud ja keda mängu ei võta enam (nt ranka)
Comment