Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #136
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    ütle kas oled varem mänginud teise nime alt või mitte

    ja kui oled siis saada lencile oma nick pm-iga sest meil mõned mängijad kes reegleid rikkunud ja keda mängu ei võta enam (nt ranka)

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #137
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      Sorri karupoeg, et douche olen siis :( ja kahjuks v6i 6nneks ei ole Ranka ka.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #138
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        or su book on lihtsalt douche by nature juba, seljuhul ma tegelt ei ole douche :D

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #139
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          Kuid selleks, et Khaleesil syda rahul oleks saatsin lencile juba PMi oma reidikatega.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #140
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            ma ei näe põhjust, miks peaks keegi tegema seda. sul on eelis ainult hundina (nt kui q_q oleks teise nickiga), kuid statistiliselt väike lootus, et sa hundiks saad.

            Külana ei ole aga sa piisavalt usaldusväärne mängus ja võid tobedalt saada välja hääletatud. thats it. aga sa oled LuuK nagunii nii et vahet ei ole :)

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #141
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              Saladus

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #142
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                Kusjuures vabalt v6in LuuK olla aga tegelt pole

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #143
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  Ta on anyone but LuuK

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #144
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    9 mängijaga on 2 hunti ja külatark. Esimene peek on random villa. Ehk siis ise valida ei saa ning hunti ei õnnestu peekida.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #145
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      Karupoeg olen tegelt

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #146
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        leveldasin ennast douche'ks kohe. :))

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #147
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          1. VisaHing
                          2. karupoeg
                          3. q_q
                          4. Char
                          5. Looper
                          6. Avicii
                          7. WowAwiAA
                          8. Timz0333
                          9. BlackWerewolfGenie

                          9ksi on mäng sama nagu turbo, ainult päevad kestavad nii nagu ikka pikas mängus

                          siin seletus http://foorum.pokkeriprod.com/showth...lgitus-arutelu

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #148
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Ta on anyone but LuuK
                            kuldne riid rsk. :))

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #149
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              leveldasin ennast douche'ks kohe. :))
                              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                              kuldne riid rsk. :))
                              .

                              Comment

                              • Avicii
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 800

                                #150
                                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                                gogo

                                Comment

                                Working...