Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE
ok, mis rollid mängus on? mis on mängu käik ja mõte, mis päeva jooksul toimub?
saan õigesti aru, et 20:00 ei tohi teemasse enam kirjutada, mitte keegi. ainult moderaator vist?
mis kell hommikul võib jälle kirjutada?
ok, mis rollid mängus on? mis on mängu käik ja mõte, mis päeva jooksul toimub?
saan õigesti aru, et 20:00 ei tohi teemasse enam kirjutada, mitte keegi. ainult moderaator vist?
mis kell hommikul võib jälle kirjutada?
Comment