Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jmskns69
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2012
    • 477

    #1561
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    aga noo jmskns, õnnitlen, saidki viimaks hundipoiss olla!
    Jee kui mööda panin ikka :D tho rongid olid solid! :D
    Sain, unistasin just sellest kuidas täna läheb Timz ja homme q_q ning saan lõpuni sees olla aga väga äkiline lõpp tuli !

    Hunt on muidex kordades lihtsam olla kui küla !!

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1562
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Lol eluvennaga olime mõlemad samas augus, täpselt samamoodi ei kandnud hetkekski q_q maha ja tegime ka lõpuks õige hääle timz peale. SO FU et ta midagi häbenema peaks irv.

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #1563
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Ma kirjutasin selles ühes postis, et camu irl sõber. Mis ma seda erialast tausta siin ikka karjun, see pole nagu mänguga otseselt seotud...

        Tervitan Avicii (väga terav imo)ja Visahinge...

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #1564
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Lol eluvennaga olime mõlemad samas augus, täpselt samamoodi ei kandnud hetkekski q_q maha ja tegime ka lõpuks õige hääle timz peale. SO FU et ta midagi häbenema peaks irv.
          no q_q oleks vast saanud veel hundiks (mõlemad ju lõpuni ei clearinud teda siiski)
          aga jmsknsini poleks never jõudnud :(

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1565
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
            Ma kirjutasin selles ühes postis, et camu irl sõber. Mis ma seda erialast tausta siin ikka karjun, see pole nagu mänguga otseselt seotud...

            Tervitan Avicii (väga terav imo)ja Visahinge...

            Ma tervitaks sind.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1566
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Lol eluvennaga olime mõlemad samas augus, täpselt samamoodi ei kandnud hetkekski q_q maha ja tegime ka lõpuks õige hääle timz peale. SO FU et ta midagi häbenema peaks irv.
              no homne lynch oleks simmo olnud :D

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1567
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                Ma kirjutasin selles ühes postis, et camu irl sõber. Mis ma seda erialast tausta siin ikka karjun, see pole nagu mänguga otseselt seotud...

                Tervitan Avicii (väga terav imo)ja Visahinge...
                kuna sa mängid esimest korda, siis oli raske uskuda, et sa pregame peek. aga kuna suuteline hästi lahendama ja camu semu, siis võib see tunduda loogiline.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #1568
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  mõttetu mäng gg

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #1569
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    blizkaad oli raske uskuda, sest postid olid lühidad ja siuksed, mida ei suutnud liiga tõsiselt võtta (no näiteks see viimase hetke "ülbamine"), aga kahju tõesti.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1570
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      no homne lynch oleks simmo olnud :D
                      Sa ei saa ette nii öelda.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1571
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        mõttetu mäng gg
                        Sina oled mõttetu, gtfo.

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #1572
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          ma poleks homme kedagi muud kui q_q lasknud lynchida. Oleks pisarateni võidelnud :) aga jmskn oleks ikka under the radar mängu võidu koju tulnud, kuigi ma ütlen ausalt alates reede õhtust sees mdiagi tilises, et jmskn on raudselt hunt. Postid olid küll enamvähem samad nagu enne aga tuli ennast veidi rohkem kaitsma.

                          Comment

                          • Simmo
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 760

                            #1573
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            toonud*

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1574
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Kui kedagi huvitab, siis Visahing sai modkilli eest 5 päeva banni. Vb lühendan mingi hetk, vb mitte. Aga see ajab tõsiselt närvi, kui inimesed pingutavad mitu päeva, raiskavad oma aega ja siis mingi vend tuleb purjus peaga ja saab modkilli.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #1575
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                                no q_q oleks vast saanud veel hundiks (mõlemad ju lõpuni ei clearinud teda siiski)
                                aga jmsknsini poleks never jõudnud :(
                                Minute notebad noted:

                                OSALEJAD
                                q_q - jmsknsk/timz või simmo
                                eluvend - küla
                                blizkaa - küla timz ja jmsksk
                                timz0333 -
                                Jmskns69 -
                                WowAwiAA - küla
                                Simmo - q_q/timz

                                Neid käis läbi palju, aga järjest muutusid.

                                Comment

                                Working...