Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #301
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    bds igatahes parem kui teised variandid, vaadake need 8 posti läbi, proovib pretty much iga postiga ennast noobclearida, aga ma ei tea, kuidas see ta %-e mõjutab, et ta ühe korra seda ise ka tajub
    üks mäng ma valesti noob clearisin ta kui ta küsis teemas et kas päev kestab 48h :(

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #302
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      tüüp 2 mängu ka juba mänginud

      sidequestion: mis libahunt 6-st sai? :D
      selle nimi on 7 registeerimisteema

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #303
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        eelmine mäng külana oli bds palju enesekindlam

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #304
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas lenC Vaata postitust
          bds igatahes parem kui teised variandid, vaadake need 8 posti läbi, proovib pretty much iga postiga ennast noobclearida, aga ma ei tea, kuidas see ta %-e mõjutab, et ta ühe korra seda ise ka tajub
          Kui mind hääletada tahad, siis pead backdoorsex pikalt välja kirjutama.

          Ma ei ole üritanud ennast noobclearida mitte ühegi postiga.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #305
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            PKR asemel võiks ka mingi solid option olla

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #306
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              eelmine mäng külana oli bds palju enesekindlam
              +1

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #307
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Ok kaevasid omale augu backdoorsex

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #308
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ok kaevasid omale augu backdoorsex
                  Keegi veel soovib ühineda rongiga?

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #309
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Eluvend ja Avicii panid kohe alguses hääle minule ja muutnud pole. Kahte hunti ei usu, aga millegipärast tulid nad sujuvalt alguses minu peale ja pärast seda suht vaiksed olnud.

                    q_q wolf chatist ei tea midagi, minutiga panin selle posti

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #310
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      bds kes su hundid on

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #311
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Special gamesolver nagu sa oled pane nüüd kirja vähemalt 3 oma punkti miks mina ja ülejäänud külad seda tegema peaks?
                        Umm.. Sooviks ka neid punkte teada. Suht õhust võetud vote muidugi. Ei oska ennast kahjuks täna kuidagi kaitsta. Pole süvenenud mängu ega aidanud seda lahendada. Kui tõesti soovite mind võtta täna, siis laske käia.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #312
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          Umm.. Sooviks ka neid punkte teada. Suht õhust võetud vote muidugi. Ei oska ennast kahjuks täna kuidagi kaitsta. Pole süvenenud mängu ega aidanud seda lahendada. Kui tõesti soovite mind võtta täna, siis laske käia.
                          miks süvenend pole?

                          miks enne kui ma hääletasin sind lahkusid teemast midagi ütlemata?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #313
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            bds igatahes parem kui teised variandid, vaadake need 8 posti läbi, proovib pretty much iga postiga ennast noobclearida, aga ma ei tea, kuidas see ta %-e mõjutab, et ta ühe korra seda ise ka tajub
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            bds kes su hundid on
                            Avicii likely küla
                            eluvend maybe hunt
                            IamAllin maybe küla
                            Jmskns69 maybe küla
                            karupoeg maybe küla
                            lenC maybe hunt
                            punanekolmratas maybe hubt
                            punapea maybe noobhunt
                            Pythagoras maybe küla
                            q_q most likely hunt than küla
                            timz0333 probably küla
                            WowAwiAA maybe hunt.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #314
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              miks süvenend pole?

                              miks enne kui ma hääletasin sind lahkusid teemast midagi ütlemata?
                              Ma ei pannud tähelegi sinu posti. Mul see teema lahti aga ma ei viibi siin eriti aktiivselt.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #315
                                Vote Count 1 to 314

                                Hääled seisuga post 1 kuni 314
                                Öö saabub 00:40:12 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                3 punanekolmratas karupoeg (29), Jmskns69 (11), backdoorsex (14)
                                3 backdoorsex timz0333 (31), lenC (18), q_q (110)
                                2 Pythagoras eluvend (20), Avicii (5)
                                2 Jmskns69 IamAllin (7), WowAwiAA (17)
                                1 timz0333 punanekolmratas (10)
                                1 WowAwiAA Pythagoras (28)
                                1 Avicii punapea (5)

                                Comment

                                Working...