Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #271
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Wowo tule räägi nüüd ausalt ära, et sa ei ole hunt. Muidu olen sunnitud ka sind hääletama. :/

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #272
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      punanekolmratas oled camu?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #273
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        wowi case on #144
        need esimesed postid eelmised mängud #14 ja #6, täna #114, nii et selle pealt ma ei ole müüdud, aga kui ma ise paremat varianti vahepeal ei leia, siis ma julgen sind spongeda küll.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #274
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          mind hirmutab see praegune vaikus teemas

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #275
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            need esimesed postid eelmised mängud #14 ja #6, täna #114, nii et selle pealt ma ei ole müüdud, aga kui ma ise paremat varianti vahepeal ei leia, siis ma julgen sind spongeda küll.
            vaatab mis wow räägib veel

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #276
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Wow, say something

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #277
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                mind hirmutab see praegune vaikus teemas
                see viimane pkri post oli pigem külane

                nii close on see mäng

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #278
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  ma loen veel wowi teisi mänge

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #279
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    see on hundi tell mis komme mul endal ka vahel oli

                    et tõin lihtsalt kahtlased postid välja aga ei hääletanud

                    ma ei teagi miks

                    ilmselt kardavad commitida vms

                    ehk siis jsmks/wow ma ei usu et hunt/hunt
                    Vaata kas mis readi pealt sa mind hääletada tahad. Esiteks olen ma mänginud kaasa mängud 3-8, mitte 6-8. Mäng #4 olin ma hunt ja mine vaata mu avapostitust seal.
                    q_q sa oled iga mäng külaliider nagunii joostakse sinu järgi, sa ei saa lubada omale poolikuid ja vääraid teooriaid aretada ja siis külasi oksa tõmmata ja teiste jaoks mängu nahka keerata, järgmine päev sorry öeldes. 2 mängu tagasi kui ranka oli küla ja ma teda hundiks pidasin, pidasin teda sellepärast, et ta tegi külana liigutuse millega minu pani külana pulti ilma, et õigeid ja tegelikke reade saada. Seepeale teda hundiks pidasin. Seda räägin siinkohal sellepärast, et külana sa peaks püüdma huntidele pihta saada, mitte küladele ja arvan, et kergekäeliselt pooliku readiga on valmis hääletama vaid hundid. Küll võib aga olla tegu sama mis oli rankaga, et ta lihtsalt ise seda ei mõistnud külana ja tegi eksimuse. Igatahes kui q_q see mäng kuhugi jõuab, pistke ta rippuma.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #280
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      unvote

                      kes hundid siis wow

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #281
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Vaata kas mis readi pealt sa mind hääletada tahad. Esiteks olen ma mänginud kaasa mängud 3-8, mitte 6-8. Mäng #4 olin ma hunt ja mine vaata mu avapostitust seal.
                        q_q sa oled iga mäng külaliider nagunii joostakse sinu järgi, sa ei saa lubada omale poolikuid ja vääraid teooriaid aretada ja siis külasi oksa tõmmata ja teiste jaoks mängu nahka keerata, järgmine päev sorry öeldes. 2 mängu tagasi kui ranka oli küla ja ma teda hundiks pidasin, pidasin teda sellepärast, et ta tegi külana liigutuse millega minu pani külana pulti ilma, et õigeid ja tegelikke reade saada. Seepeale teda hundiks pidasin. Seda räägin siinkohal sellepärast, et külana sa peaks püüdma huntidele pihta saada, mitte küladele ja arvan, et kergekäeliselt pooliku readiga on valmis hääletama vaid hundid. Küll võib aga olla tegu sama mis oli rankaga, et ta lihtsalt ise seda ei mõistnud külana ja tegi eksimuse. Igatahes kui q_q see mäng kuhugi jõuab, pistke ta rippuma.
                        no see post on külane

                        aga nagu ma ütlesin ma ei saa vaadata nt 3ndat mängu sest siis olid kõik palju noobimad

                        mängijad arenevad iga mänguga ju

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #282
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          mida annavad meile punapea ja kolmratas?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #283
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
                            ma küla kui peate mind täna just lyncima-yolo ma rattaga sõitama enne kaheksat tagasi
                            pkr pole ka hunt vist :(

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #284
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              backdoorsex

                              yo

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #285
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                palju max postitusi kuvada lehele saab ja kust seda muuta saab?

                                Comment

                                Working...