Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #151
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    miks sa kohe insta jsmks ei hääletanud?

    kui arvasid ta 90% hunt

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #152
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Pyhti ja tema rong olid mõlemad käimas. Seega sain ma oodata ja vaadata mis ka teised arvavad. Kui ma nüüd annan hoogu ühele neist kahest rongist juurde vajutakse vaikselt sinna ära ja kõik.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #153
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        On kohad kus nii häälte kui readide välja laotamisega teed huntide elu palju lihtsamaks. Siis tasub jätta postitamata enne õhtut.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #154
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          ma arvan et jsmks pole hunt enam

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #155
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            wtf, punane jalgratas ja punapea kaks erinevat mängijat, ma võtaks punapea aga aega veel nii palju päeva lõpuni.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #156
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
              backdoorsex kuidagi väga vaikne
              Teen süüa, koristan, kütan ahju, kõrvalt üritan natuke hu-sid lasta. Ärge minult see mäng hüper-aktiivsust oodake,
              süüakse nkn ära kohe kui üritad mingit teemat arendada :D.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #157
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                wtf, punane jalgratas ja punapea kaks erinevat mängijat, ma võtaks punapea aga aega veel nii palju päeva lõpuni.
                Sain ka alles nüüd aru sellest :D. Alguses vaatasin wtf miks osad kirjutavad punapea ja teised punane jalgratas.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #158
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Sa tead, et mul meeldib lahendada, sa oled 2 või 3 korda esimene päev mul nahka keeranud asja. Ma mõtleks sinu asemel mille põhjal sa mind jälle first day oksa rippuma tahad panna.
                  mina ei tea, et sulle meeldib lahendada. tavaliselt sa vaiki :/

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #159
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Esimestel päevadel peaks kõik mängima level 1 mängu, mistõttu wow 80% küla. Sest ranka ja karupoeg hundirollis sassi ajada oleks ikka lolbad hunt.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #160
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      mina ei tea, et sulle meeldib lahendada. tavaliselt sa vaiki :/
                      Küla, jälle ei oska mängida ja joriseb nsm.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #161
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Esimestel päevadel peaks kõik mängima level 1 mängu, mistõttu wow 80% küla. Sest ranka ja karupoeg hundirollis sassi ajada oleks ikka lolbad hunt.
                        misasja?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #162
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          sec

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #163
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            sa oled tavaliselt vait, wow. iga mäng sellega probleem olnud, et sa ei räägi midagi või tuled 1-2 posti päevas. või ma eksin? Ja nüüd tuled sellise "Sa tead, et mulle meeldib mängu lahendada" ja "jälle sa ei oska mängida" jutuga.

                            oskan küll mängida :( aga tunnen ennast solvatuna ja kuna sa valetad ka veel, siis wow

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #164
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Mängib küll koguaeg nii, aga üldiselt esimeses postis mainib kohe ära ja seekord just see nimelt, et peale rünnakut seda tegi. Minu jaoks kahtlane. Kui viimane mäng kirjutas, et tema võib tappa, et mängu ära ei rikuks, siis ma julgen ka teda 90% külaks pidada, aga seekord pigem 90% hundiks.
                              Ning Ranka koha pealt kohe vaatan, mäletan et kahel varasemal korral kui hunt olnud on ka öelnud kohe, et tema seekord ebaaktiivsem.
                              .

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #165
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                seleta puust ja punaselt miks ta on more likely küla kui hunt sellepärast

                                Comment

                                Working...