Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #451
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    avicii ja timz mis te mõtted on?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #452
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Kõigepealt, R.I.P QQ

      Mõtted on sellised, et kõige aktiivsema küla kaotamine on jama. Hetkel pigem külad on Aviicii, BDS, jmsk ja maby karupoeg.

      Ülejäänud kõik flip a coin.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #453
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
        ma ei hakka praegu kedagi hääletama. eelmisi mänge olen põgusalt jälginud. hea on minu peale asi nüüd keerata, cleari ennast parem, milleks külana see eile postitus? mõtlesid ka enne naljategemist, et q_q võetakse välja ja sina oled kohe hunt nr1?
        Ei ürita sinu peale asja pöörata. Üritan mängu lahendada ja lapata teemat.

        Kuna maal suri koer ära, siis nüüd ilmselt mõneks ajaks eemal.

        Keegi viitsib, siis vaadake see Eluvenna rong üle, ehk leiate midagi kahtlast. Kust see alguse sai, kes ühinesid ja miks ühinesid.

        Comment

        • punanekolmratas
          Guest
          • Apr 2013
          • 39

          #454
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Ei ürita sinu peale asja pöörata. Üritan mängu lahendada ja lapata teemat.

          Kuna maal suri koer ära, siis nüüd ilmselt mõneks ajaks eemal.

          Keegi viitsib, siis vaadake see Eluvenna rong üle, ehk leiate midagi kahtlast. Kust see alguse sai, kes ühinesid ja miks ühinesid.


          hundi tiimiks pakuks hetkel timz>bds>>avi/või keegi teine

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #455
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Ei ürita sinu peale asja pöörata. Üritan mängu lahendada ja lapata teemat.

            Kuna maal suri koer ära, siis nüüd ilmselt mõneks ajaks eemal.

            Keegi viitsib, siis vaadake see Eluvenna rong üle, ehk leiate midagi kahtlast. Kust see alguse sai, kes ühinesid ja miks ühinesid.
            olin üks vedaja, vaata üle miks selle asja käima tõmbasime, eluvend tundus kahtlane. Enne seda olime avicii peal.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #456
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust


              hundi tiimiks pakuks hetkel timz>bds>>avi/või keegi teine
              Kardan, et enam rohkem võssa pole võimalik pakkuda :/

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #457
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                [QUOTE=punanekolmratas;517846]

                hundi tiimiks pakuks või keegi teine

                Sellega olen rohkem nõus.

                Comment

                • punapea
                  Julm Donk
                  • Oct 2012
                  • 69

                  #458
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust


                  hundi tiimiks pakuks hetkel timz>bds>>avi/või keegi teine
                  tundub et ma panin eile aviciiga võssa aga praegu on punanekolmratas küll hundiselt kahtlane

                  PS. palun ärge meid kahte segi ajage. ma ei ole kellegi alter ego.

                  Comment

                  • punapea
                    Julm Donk
                    • Oct 2012
                    • 69

                    #459
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas punapea Vaata postitust
                    praegu on punanekolmratas küll hundiselt kahtlane
                    lugesin veel teemat.
                    pkr kahtluse põhjuseks eilsed postitused stiilis random/vaikus kuni sattus rongi etteotsa, siis hakkas insta postitama. imelik bds-unvote-eluvend käik viimasel hetkel ka. imo bds on küla (ei näinud postidest et oleks ühtegi rongi suunanud/juhtinud), kui hunt siis well played

                    Comment

                    • punanekolmratas
                      Guest
                      • Apr 2013
                      • 39

                      #460
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas punapea Vaata postitust
                      lugesin veel teemat.
                      pkr kahtluse põhjuseks eilsed postitused stiilis random/vaikus kuni sattus rongi etteotsa, siis hakkas insta postitama. imelik bds-unvote-eluvend käik viimasel hetkel ka. imo bds on küla (ei näinud postidest et oleks ühtegi rongi suunanud/juhtinud), kui hunt siis well played
                      mine loe veel

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #461
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        nagu aru saan, siis homme õhtuni aega nüüd? praegu mingeid järeldusi tegema hakata on veits vara vist. kas q_q võeti lihtsalt sellepärast välja, et lahendab iga kord mängu või jäi konkreetselt see mäng kellelegi ette?
                        pythagoras 100%

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #462
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          ja siiralt, mida te eile korraldasite q_q ja lenc? Sinult Lenc ootaks muidu veidi rohkem analüüsivamat mängu. after all, peale igat mängu on sul midagi öelda ja kommenteerida teiste kohta. Nüüd ise lahmid täiesti huupi

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #463
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            pythagoras 100%
                            millest need % välja imesid?

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #464
                              Vote Count 435 to 463

                              Hääled seisuga post 435 kuni 463
                              Öö saabub 1 day 07:10:06 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              2 Pythagoras karupoeg (2), backdoorsex (9)
                              1 punanekolmratas punapea (2)
                              8 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (5), Pythagoras (7), punanekolmratas (2), lenC (0), Jmskns69 (0), IamAllin (0), Avicii (1)

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #465
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                                nagu aru saan, siis homme õhtuni aega nüüd? praegu mingeid järeldusi tegema hakata on veits vara vist. kas q_q võeti lihtsalt sellepärast välja, et lahendab iga kord mängu või jäi konkreetselt see mäng kellelegi ette?
                                sellest tekstist.

                                Comment

                                Working...