Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #121
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Ranka ei mängi ju, wow on küla imo.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #122
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Mängib küll koguaeg nii, aga üldiselt esimeses postis mainib kohe ära ja seekord just see nimelt, et peale rünnakut seda tegi. Minu jaoks kahtlane. Kui viimane mäng kirjutas, et tema võib tappa, et mängu ära ei rikuks, siis ma julgen ka teda 90% külaks pidada, aga seekord pigem 90% hundiks.
      Ning Ranka koha pealt kohe vaatan, mäletan et kahel varasemal korral kui hunt olnud on ka öelnud kohe, et tema seekord ebaaktiivsem.
      selline read siis miks ei hääletada teda?

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #123
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas punapea Vaata postitust
        niisama pole ju mõte seletada, jääksingi suvaliselt lahmima või lootma teiste arutelust vihjete noppimisele
        ???

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #124
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas punapea Vaata postitust
          niisama pole ju mõte seletada, jääksingi suvaliselt lahmima või lootma teiste arutelust vihjete noppimisele
          mis saaks siis kui kõik ütleiskdi et "panen kuhugi hääle ära, eks siis näis" ja siis vastaksid, et "niisama ei ole mõtet seletada, jääksingi suvaliselt lahmima".

          et teised peavad sulle tootma sisendit, et sa saaksid oma arvamust tulle siia avaldama?

          gtfo punapea

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #125
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            mulle tundub punapea hetkel noob küla

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #126
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Okei Karupoeg oli Ranka minujaoks. Ja Ranka readiga panin ka puusse, ta esimene kord rääkis hilinemisest ja, et on jooma peal vms.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #127
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                selline read siis miks ei hääletada teda?
                Tema survestamine ei anna midagi, ta joriseb nagunii üht sama lugu, kui üldse joriseb.

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #128
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Wow üritad ennast siin "noobclearida"? :)

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #129
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    mulle tundub punapea hetkel noob küla
                    tean tean, lihtsalt tahtsin lisada dramaatilisust

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #130
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Ei ma viimasel ajal vahetult enne enda posti teemat läbi ei loe, sest olen aru saanud, et nii tekivad mul paremad readid. Aga seekord failesin.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #131
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Tema survestamine ei anna midagi, ta joriseb nagunii üht sama lugu, kui üldse joriseb.
                        see pole loogiline

                        kui sa ütled et ta 90% hunt su jaoks siis obv sa hääletad teda kunagi ju nkn

                        see pole survestamine?

                        pane hääl tema peale

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #132
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Ma saan veel olla aktiivne umbes 1 tund ja natuke peale. Tagasi jõuan alles päeva lõppedes.
                          Survestaks nüüd natuke veel Pythagorast või ehitatakse mingi muu pädev rong?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #133
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            see pole loogiline

                            kui sa ütled et ta 90% hunt su jaoks siis obv sa hääletad teda kunagi ju nkn

                            see pole survestamine?

                            pane hääl tema peale
                            TUled kaasa ja paneme rippu? Jmsknsk on iga first day normal rong ja mina näen hundi equityt seal küll.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #134
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              TUled kaasa ja paneme rippu? Jmsknsk on iga first day normal rong ja mina näen hundi equityt seal küll.
                              jah

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #135
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Jmsknsk

                                Comment

                                Working...