Mängib küll koguaeg nii, aga üldiselt esimeses postis mainib kohe ära ja seekord just see nimelt, et peale rünnakut seda tegi. Minu jaoks kahtlane. Kui viimane mäng kirjutas, et tema võib tappa, et mängu ära ei rikuks, siis ma julgen ka teda 90% külaks pidada, aga seekord pigem 90% hundiks.
Ning Ranka koha pealt kohe vaatan, mäletan et kahel varasemal korral kui hunt olnud on ka öelnud kohe, et tema seekord ebaaktiivsem.
niisama pole ju mõte seletada, jääksingi suvaliselt lahmima või lootma teiste arutelust vihjete noppimisele
mis saaks siis kui kõik ütleiskdi et "panen kuhugi hääle ära, eks siis näis" ja siis vastaksid, et "niisama ei ole mõtet seletada, jääksingi suvaliselt lahmima".
et teised peavad sulle tootma sisendit, et sa saaksid oma arvamust tulle siia avaldama?
Ma saan veel olla aktiivne umbes 1 tund ja natuke peale. Tagasi jõuan alles päeva lõppedes.
Survestaks nüüd natuke veel Pythagorast või ehitatakse mingi muu pädev rong?
Comment