Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • punapea
    Julm Donk
    • Oct 2012
    • 69

    #106
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    punapea loed küll, aga ei räägi? sa ka küla muidu ?
    lugesin kogu teema läbi, läks aega

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #107
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas punapea Vaata postitust
      terv, mängin esimest korda. Avicii (niikaua kuni hakkan midagi aru saama)
      miks avicii hääletad, kui midagi aru ei saa?

      Comment

      • punapea
        Julm Donk
        • Oct 2012
        • 69

        #108
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        miks avicii hääletad, kui midagi aru ei saa?
        kuna pean midagi lampi pakkuma aga tuimalt vait ei taha ka olla, päeva lõpuni veel aega

        Comment

        • punapea
          Julm Donk
          • Oct 2012
          • 69

          #109
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas punapea Vaata postitust
          kuna pean midagi lampi pakkuma aga tuimalt vait ei taha ka olla, päeva lõpuni veel aega
          ...et hääletust muuta. lisaks äkki saan provotseerida inimest keelevääratuse suhtes

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #110
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas punapea Vaata postitust
            kuna pean midagi lampi pakkuma aga tuimalt vait ei taha ka olla, päeva lõpuni veel aega
            postitust tehes ei pea häält panema tingimata.võid niisama ka juttu ajada või tsau öelda

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #111
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              ok punapea vist külaelanik

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #112
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                eluvend

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #113
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  sõbralik vihje sulle, q_q, sa oled valel teel :(

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #114
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                    Lõppmängu päästmise eesmärgil on kindlasti kasulik lolle külamehi välja hääletada. Vaadake ainult koos q_q-ga, et pärast päevi puudu ei jääks.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    ok see on väga külane

                    väga kiiresti kirjutatud ka eelmine post oli tal :06 see :08
                    Miks külane mul tõmbas just tähelepanu, et algul ei maininud oma postitusest midagi sellest kuivõrd loll külamees ta on ja siis peale seda kui teda rünnati tuli jälle selle jutuga.
                    Ranka poolt ka jälle post, et ta see mäng aktiivselt kaasa ei mängi, minu meelest 2 korda hundina varem nii teinud?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #115
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Miks külane mul tõmbas just tähelepanu, et algul ei maininud oma postitusest midagi sellest kuivõrd loll külamees ta on ja siis peale seda kui teda rünnati tuli jälle selle jutuga.
                      Ranka poolt ka jälle post, et ta see mäng aktiivselt kaasa ei mängi, minu meelest 2 korda hundina varem nii teinud?
                      ta kirjutab koguaeg nii

                      chances are et ta oleks ilma rünnakuta ka eventually sellieid poste teinud


                      mida?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #116
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                        sõbralik vihje sulle, q_q, sa oled valel teel :(
                        mängid kehvemini kui libahunt kaheksas

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #117
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Tõesti tajutav kohe?
                          Aga eks järgnevatel päevadel tõstan oma mängu. Täna jääb minu panuseks siis Pythagorase survestamine ja kardetavasti rohkem ei jõuagi...

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #118
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Mängib küll koguaeg nii, aga üldiselt esimeses postis mainib kohe ära ja seekord just see nimelt, et peale rünnakut seda tegi. Minu jaoks kahtlane. Kui viimane mäng kirjutas, et tema võib tappa, et mängu ära ei rikuks, siis ma julgen ka teda 90% külaks pidada, aga seekord pigem 90% hundiks.
                            Ning Ranka koha pealt kohe vaatan, mäletan et kahel varasemal korral kui hunt olnud on ka öelnud kohe, et tema seekord ebaaktiivsem.

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #119
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Ning Ranka koha pealt kohe vaatan, mäletan et kahel varasemal korral kui hunt olnud on ka öelnud kohe, et tema seekord ebaaktiivsem.
                              Ranka ju ei mängi

                              Comment

                              • punapea
                                Julm Donk
                                • Oct 2012
                                • 69

                                #120
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                postitust tehes ei pea häält panema tingimata.võid niisama ka juttu ajada või tsau öelda
                                niisama pole ju mõte seletada, jääksingi suvaliselt lahmima või lootma teiste arutelust vihjete noppimisele

                                Comment

                                Working...